Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

+7
ειρηνη7
N.L.D.N.M.E
ΑΝΝΑ
ΗΡΩ 1993
filiw loukanorikh
Vikoula foka-veneti
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
11 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Τρι Φεβ 01, 2011 9:23 pm

Κοριτσια μου ευχαριστουμε και συγνωμη για την καθηστεριση.... Απλα λογω χεριου δεν μπορουσα να γραψω....Σας το βαζω λοιπον τωρα....
Αφιερωμενο στην κουμπαρουλα μου...(βλ Ειρινη) και στην ξαδερφουλα μου (βλ Αννα)Επεισοδιο 10
Βολτα στο παρκο!

Ναι τον μησουσε πολυ αλλιως δεν θα εφευγε χωρις να αφησει διευθυνση... Οταν εφτασε στην πολυκατοικια περιμενε πρωτα λιγα λεπτα να ηρεμισει.. Υστερα χτυπησε το κουδουνι της αλλα εκεινη δεν απαντησε το ξαναχτηπησε λιγο πιο δυνατα και για μερικα λεπτα παραπανω...

Νορα: Ποιος ειναι???
Λουκας: Εγω ειμαι...
Σιωπη...
Νορα: Φυγε δεν θελω να σε δω..
Λουκας: Εχουμε πραγματα να συζητησουμε και δεν γινετε μεσω της ενδεποικοινωνιας.,.. Θες να μας ακουσουν ολοι???
Ο Λουκας νομιζε οτι τα ελεγε και δεν τον ακουγε ηταν ετοιμος να αφησει το κουμπι ως που στο τελος απαντησε...
Νορα: Κατεβαινω... Μπορουμε να μιλησουμε στο παρκο. Θελω να ειμαστε σε ουδετερο εδαφος...
Λουκας: Πολυ καλα, οπως θες. Τουλαχιστον ομως ανοιξε να μπω στην εισοδονιωθω σαν ηλιθιος να περιμενω μεσα στον δρομο και κανει και κρυο...
Η Νορα πατησε το κουμπι και ο Λουκας μπηκε μεσα. Κοιτυαξε το ασανσερ και ειδε οτι κατεβαινε...Ομως δεν ηταν η Νορα ηταν μια ηλικιωμενη κυρια με ενα καροτσι για τα ψωνια η οποια τον κοιτουσε καλα καλα...
Κυρια: Ποιος ειστε εσεις?? Και ποιος σας ανοιξε να μπειτε???
Ο Λουκας πηγε να μηλησει αλλα δεν προλαβε γιατι τον προλαβε η Νορα...
Νορα: Μην ανησυχειτε κυρια Μαρια ειναι... καλεσμενος μου...
Λουκας: Ποτε κατεβηκες?? Εχει κι αλλο ασανσερ???
Νορα: Κατεβηκα απο την σκαλα...
Λουκας: 4 οροφους??
Νορα: Σε διαβεβαιω οτι ειναι πολυ πιο ευκολο απ οτι με το ασανσερ...
Ο Λουκας στραωκαταπιε..
Λουκας: Θα αναιβεις 3 οροφους με τα ποδια???
Νορα: Πρωτα οχι αλλα απο τοτε που ξερεις...Πρεπει να κανω καποιες ασκησεις...
Λουκας: Για ονομα του Θεου ρε συ Νορα... Δεν πιστευω να το συνεχισεις αυτο ετσι??
Νορα: Ε ναι???
Λουκας: Παμε στο παρκο??? (και την επιασε απο την μεση) Αυτη η κυρια με κανει να παγωνω...
Κυρια: Σε ακουσα νεαρε...
Λουκας: Και ακουει πολλα απο τετοια αποσταση...
Ειπε ανοιγωντας την πορτα..
Νορα: Λουκα γιατι εισαι τοσο αγενης???
Λουκας: Τι εκανε η κυρια κουτσομπολιο???
Νορα: Λουκα ειναι μια γυναικα που ζει μονη της δεν εχει οικογενεια.
Λουκας: Κοιτα Νορακι, δεν ειμαι εδω για να μιλησω γαι τους γειτονες σου αλλα για μας... Πρεπει να λυσουμε αυτη την κατασταση. Και αν υπαρξει αλλη γυναικα νεα η ηλικιωμενη επετρεψε μου να μην τη μιλησω γιατι δεν θελω αυτη η μερα να χαλασει κι αλλο..
Νορα: Α... με ενθουσιαζει να ξερω οτι δεν ειμαι η μοναδικη...Αλλα τι εγινε και το λες αυτο
Λουκας: Πρωτα η Νοσοκομα στο νοσοκομειο. Η μαλλον η φυλακας του νοσοκομειου... Αχ τι χαρακτηρας...Μετα η γραμματεας μου η οποια ξεχασε οτι εγω την πληρωνω και μου εδινε συμβουλες για την προσωπικη μου ζωη και τωρα αυτη η κυρια στο ασανσερ.
Νορα: (ειρωνικα) Καημενουλη μου στεναχωρηθηκα τωρα.
Λουκας: Γιατι εξαφανιστηκες χωρις να αφησεις μια διευθυνση ρε Νορα??
Νορα: Γιατι δεν ηθελα να συζητησουμε... Σκεφτηκα οτι θα ειναι καλυτερο να αφησουμε τα πραγματα ετσι για λιγο καιρο να ηρεμισουμε πρωτα λιγακι. Αληθεια πως με βρηκες??? Η διευθυνση μου δεν ειναι στον οδηγο.
Ο Λουκας αναστεναξε...
Λουκας: Σε ορισμενες περιπτωσεις η γραμματεας μου κερδιζει τον μισθο της..
Η Νορα προσπαθησε να μην χαμογελασει. Ειχε αρχησει να πιστευει πως ο Λουκας ειχε μια τελεια γραμματεα που δεν ερχοταν αντυπεμτοπη με τον φοβο της απολυσης...

Ελπιζω να σας αρεσε! kardiamou kardiamou kardiamou
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2254
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 30
Ασχολίες : Χορο, τραγουδι, μουσικη και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
Χιούμορ : Ελπιζω πως εχω

http://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Φεβ 01, 2011 9:38 pm

υΠΕΡΟΧΟ, ΤΕΛΕΙΟ, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ, ΘΑΥΜΑΣΙΟ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!πΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!!! brabeio brabeio brabeio brabeio s loukasnoraki 5a 807935 683429508
ειρηνη7
ειρηνη7
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Τρι Φεβ 01, 2011 10:02 pm

ειρηνη7 έγραψε:υΠΕΡΟΧΟ, ΤΕΛΕΙΟ, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ, ΘΑΥΜΑΣΙΟ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!πΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!!! brabeio brabeio brabeio brabeio s loukasnoraki 5a 807935 683429508

Ευχαριστω πολυ πολυ πολυ.... Να σαι καλα ειρινακι μου....Συνεχεια θα βαλει η Ελευθερια μας οταν γυρησει.... Μεχρι τοτε θα βαλω σε αλλα σεναρια μου! kardiamou kardiamou kardiamou
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2254
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 30
Ασχολίες : Χορο, τραγουδι, μουσικη και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
Χιούμορ : Ελπιζω πως εχω

http://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Τρι Φεβ 01, 2011 10:09 pm

τελειο βικουλα μου ειναι φοβερο ξετρελαθηκα!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Τρι Φεβ 01, 2011 10:39 pm

τελειο κοριτσια ηθελα να πω!και κουμπαρουλα μου κα ιβικουλα μου εινα ιτελειο απλα!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Τετ Φεβ 02, 2011 12:17 am

Επεισοδιο 11
Και η βολτα στο παρκο συνεχιζετε!

Η Νορα προσπαθησε να μην γελασει, ειχε αρχησει να πιστευει οτι ο Λουκας ειχε την τελεια γραμματεα μια γυναικα που δεν ενιωθε φοβο.
Λουκας: Απο ποτε ζεις εδω??
Νορα: Αγορασα το σπιτι τοτε που βγαλαμε διαζυγιο...
Λουκας: Και μενεις μονη σου???
Νορα: Μερικες φορες..
Ο Λουκας την κοιταξε εκπληκτος εννοεις καποια φιλη σου φανταζομαι.
Νορα: Λουκα μου κανεις ανακριση???
Εμεινε σιωπηλος μεχρι που εκατσαν σε ενα μπαγκακι...
Λουκας: Νορα (ξεκινησε να λεει πιανοντας το χερι της) Θελω να ερθεις να μεινουμε μαζι...
Νορα: Οχι... (τραβωντας το χερι της)
Λουκας: Πολυ καλα. Υποσχομαι να μην σε αγγιξω...(σχ.σεν. ψεμμααααα)
Νορα: Δεν σε πιστευω...(σχ.σεν. καλα κανεις εξυπνη κοπελα)
Ουτε εκεινος το πιστευε ομως... Εφτανε να ειναι γυρω του. Επρεπε να φανει δυνατος γιατι η Νορα εβγαζε παντα μια ακαταμαχητη ελξη. Τουλαχιστον σε εκεινον το καταφερνε...
Λουκας: Γιατι δεν θες?? Ειναι κατι γενικο η ειναι κατι συγγκεριμενο?
Νορα: Πως μπορεις να ρωτας κατι τετοιο μου λες? Δεν θα ειμασταν σε αυτη την κατασταση αν οι προθεσεις σου δεν ηταν συγκεκριμενες στο ξενοδοχειο...
Λουκας: Δεν ηθελα να κανουμε ερωτα εκεινο το βραδυ στο ξενοδοχειο Νορα...
Νορα: Ναι καλα.
Λουκας: Στο ορκιζομαι.
Νορα: Ναι βεβαια. Μηπως να σε περασουμε απο τον ανυχνευτη ψευδους Βενετη???
Λουκας: Ναι καλα...(χαμογελασε). Οφειλω να ομολογησω βεβαια οτι το να βρεθω μαζι σου σε ενα ασανσερ κλεισμενος ηταν μια πολυ ενδιαδερουσα εμπειρια...
Νορα: Γιατι το λες αυτο???
Λουκας: Γιατι δεν θα μπορουσα να παρω το παντελονι μου απο μια καμερα ασφαλειας που τα ειχε καταγραψει ολα...
Τοτε δεν ειχε σκεφτει ποτε την καμερα ασφαλειας που τους κατεγραφε. Το μονο που μπορουσε να σκεφτει ηταν πως θα ελενξει την ελξη που ενιωθε για τον πρωην αντρα της...
Λουκας: Βεβαια εαν δεν ηταν αυτη η καμερα εκει δεν θα ειχαμε αποδειξεις για το τι εγινε εκει..(αναφερομενος στην εγγυμοσυνη της)...Σιγουρα ομως θα μπορουσαμε να τελειωσουμε σε μια πτωση σε κανενα υπογειο. Αν και τωρα που το σκεφτομαι δεν ειναι ασχημος τροπος να πεθανει κανεις...
Η Νορα ειχε κατσει σταυροποδι για να μην δειχνει οτι η συζητηση της προκαλουσε νευρικοτητα...
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Φεβ 02, 2011 12:40 am

Αχ!!!Πραγματικα τοσο γλυκια συνεχεια...Τι να πω, συγχαρητηρια πολλα και στις δυο σας, ειστε εξαιρετικες στο πως και τι γραφετε, ειλικρινα φανταστικη, τελεια υπεροχη συνεχεια, αυτονοητο ειναι οτι μου αρεσε παρα παρα πολυ, τα λογια ειναι περιττα, και ξανα μπραβο!!! 683429508 436470 5a loukasnoraki s aggeloudaki youpi axtiglyko brabeio brabeio elaaaaaaaaaaaaaaaaa
ειρηνη7
ειρηνη7
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Τετ Φεβ 02, 2011 12:43 am

ειρηνη7 έγραψε:Αχ!!!Πραγματικα τοσο γλυκια συνεχεια...Τι να πω, συγχαρητηρια πολλα και στις δυο σας, ειστε εξαιρετικες στο πως και τι γραφετε, ειλικρινα φανταστικη, τελεια υπεροχη συνεχεια, αυτονοητο ειναι οτι μου αρεσε παρα παρα πολυ, τα λογια ειναι περιττα, και ξανα μπραβο!!! 683429508 436470 5a loukasnoraki s aggeloudaki youpi axtiglyko brabeio brabeio elaaaaaaaaaaaaaaaaa
Σ'ευχαριστούμε πάρα πολύ Ειρηνάκι μου!
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Τετ Φεβ 02, 2011 12:55 am

Ειρινακι ευχαριστουμε πολυ... Θελετε συνεχεια???
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2254
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 30
Ασχολίες : Χορο, τραγουδι, μουσικη και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
Χιούμορ : Ελπιζω πως εχω

http://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Τετ Φεβ 02, 2011 12:58 am

καλα κοριτσακια μου παλι σκοσατε!μπραβο μπραβο!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Τετ Φεβ 02, 2011 1:43 am

Επεισοδιο 12
Η προταση του Λουκα

Νορα: Ετσι περιμενες να μεινουμε μονοι σωστα?? Τι διακριτικο.
Λουκας: Κοιτακξε σου ορκιζομαι οτι δεν αθ ξανασυμβει. Ξερω οτι δεν με πιστευεις αλλα απο τωρα και στο εξης δεν θα σου πειραξω ουτε μια τριχα απο τα μαλλια σου.
Νορα: Ελα Λουκα εσυ δεν ξερεις να εισαι με μια γυναικα χωρις να την αγγιζεις...
Λουκας: Δεν εχω αγγιξει την κυρια απο το ασανσερ και φυσικα την γραμματεα μου...
Νορα: Τοτε ημουν μονο εγω.
Λουκας: Μπορω να ειμαι αγνος ξερεις...
Νορα: Λουκα αυτο ειναι σαν να ζητας απο ενα λιονταρι να ειναι χορτοφαγος...
Λουκας: Ελα Νορα σε παρακαλω.. Δεν θελω αν το χασω ολο αυτο... Την εγκυμοσυνη. Αυτο ειναι το παιδι μου ετσι??Θελω να το ζησω, να μαθω πως θα αλλαζει το σωμα σου, μην μ αφησεις απ εξω απο ολο αυτο...
Η Νορα δαγκωσε τα χειλη της αβεβαια... Παντα την ελιωνε το βλεμμα του...Επισης ειχε χασει πολλα πραγματα αν δεν ειχε παρετηθει πριν τοσους μηνες. Και μετα απο ολα αυτα ηταν ο πατερας του παιδιου. Επρεπε να ειχε αυτο το δικαιωμα. αλλα δεν ηθελε να του κανει καμμια χαρη..Στο εργο της σαν δικηγορος ειχε δει πολλους γονεις να βλεπουν τα παιδια τους μια φορα τον μηνα και ηξερε ποσο υπεφεραν γι αυτο...Επιπλεον αυτες οι λυποθυμιες την ειχαν ανυσυχησει..Δεν ειχε λυποθυμησει ποτε ξανα στην ζωη της. Κι αν επεφτε απο τις σκαλες?? Ηταν μια φοβερη εμπειρια..Πως θα ηταν οταν περνουσαν αυτοι οι οχτω μηνες???

Ελπιζω να ειναι καλο...
kardiamou kardiamou kardiamou kardiamou kardiamou ervtamou ervtamou ervtamou
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2254
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 30
Ασχολίες : Χορο, τραγουδι, μουσικη και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
Χιούμορ : Ελπιζω πως εχω

http://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Τετ Φεβ 02, 2011 3:06 am

οχι απλα καλο κοριτσακια μου!!μοναδικο και τι γλυκος ο λουκας!!ελπιζω να βαλετε γρηγορα συνεχεια!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Φεβ 02, 2011 3:25 am

Εννοειται, οτι ηταν για αλλη μια φορα εξαιρετικο, οπως παντα!!!!ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ, ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΣΟΥΠΕΡ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! brabeio brabeio brabeio brabeio
ειρηνη7
ειρηνη7
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Τετ Φεβ 02, 2011 9:33 pm

Επεισοδιο 13
Αναμνησεις!

Ηξερε οτι επρεπε να μπαινει στο ασανσερ αλλα μετα την εμπειρια της στο ξενοδοχειο της ηταν αδυνατον.
Νορα: Μπορω να το σκεφτω???
Λουκας: Σου δινω 1 βδομαδα...
Νορα: 2...
Λουκας: 10 μερες...
Πηρε μια βαθια ανασα...
Νορα: Πολυ καλα 10 μερες...Τοτε θα εχεις την απαντηση μου...
Ο Λουκας ενιωσε μια ικανοποιηση με την συμφωνια και μετα απο λιγα λεπτα που μηλουσαν στραφηκε προς την εισοδο..
Λουκας: Θα σε παω μεχρι απανω...
Νορα: Οχι ευχαριστω. Αλλωστε θα παω απο την σκαλα.
Λουκας: Τι??? Κι αν ζαλιστεις??? Κι αν πεσεις?? Τοτε τι θα γινει Νορα?
Νορα: Λουκα δεν προκειτε να...
Λουκας: Ε αφου εισαι πεισματαρα θα σε ανεβασω εγω...
Νορα: Τι?? Εισαι τρελος...Ενταξει καλα θα παω με το ασανσερ. Μπορεις να φυγεις τωρα...
Λουκας: Οχι γιατι θα ανεβεις με τις σκαλες. Σε ξερω Νορα. Δεν φευγω αν δεν ακουσω την πορτα σου να κλεινει...(αποφασιστηκα)
Νορα: Εισαι ενας αντρας πολυ μα πολυ κουραστικος το ξερεις??
Στο εχω πει ποτε???
Λουκας: Ναι Νορα μου το χεις εκατο χιλιαδες φορες. Καθε μερα στα τρια αυτα χρονια που ημασταν παντρεμενοι...
Νορα: Τωρα γυρνα σπιτι σου δεν υπαρχει χωρος για σενα εδω.
Ειπε πατωντας το κουμπι για να ανεβει στο σπιτι της...
Οταν εκλεισαν οι πορτες ο Λουκας χαμογελασε...αλλα χρειαστικαν οροφοι για να ηρεμισει εκεινη...Και τοτε καταλαβε τι ειχε κανει...
Ο Λουκας Βενετης,ο γοητευτικος πρωην αντρας της, ειχε παρει τα αντιγραφα ασφαλειας απο το ασανσερ...Δεν σκεφτοταν τον φοβο της. Μονο εκεινον..
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Τετ Φεβ 02, 2011 9:37 pm

κοριτσακια μου ειναι καταπληκτικο!!φοβερο ανεπαναληπτο και περιμενω γρηγορα συνεχεια!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Τετ Φεβ 02, 2011 10:08 pm

ΑΝΝΑ έγραψε:κοριτσακια μου ειναι καταπληκτικο!!φοβερο ανεπαναληπτο και περιμενω γρηγορα συνεχεια!

Ξαδερφουλα μου ευχαριστουμε πολυ... Θα βαλω εγω μολις διαβασω την συνεχεια σου!
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2254
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 30
Ασχολίες : Χορο, τραγουδι, μουσικη και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
Χιούμορ : Ελπιζω πως εχω

http://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Φεβ 02, 2011 10:53 pm

Συγγνωμη, αλλα εχω μεινει πραγματικα, δεν εχω λογια, ειναι τοσο φανταστικο, υπεροχο ομορφο, και γλυκουλι, που δεν ξερω τι αλλο να πω, μονο πολλα μπραβο, για αλλη μια συνεχεια εξαιρετικη, με πολυ ενδιαφερον!!! please brabeio brabeio brabeio 694522 683429508 5a loukasnoraki
ειρηνη7
ειρηνη7
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Τετ Φεβ 02, 2011 11:06 pm

Ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια... Και συνεχιζω εγω!
Το αφιερωνω στην ξαδερφουλα μου με πολυ πολυ kardiamou kardiamou kardiamou kardiamou axtiglyko axtiglyko axtiglyko
Επεισοδιο 14
Το γραμμα!

Ο Λουκας γυρησε στο γραφειο του. Ειδε μια καρτα που του ειχε αφησει η γραματεας του απο το ταχυδρομειο..
Λουκας: Τι ειναι αυτο???
Κατερινα: Μια συναντηση απο γυναικολογικη συναντηση. Η πρωην γυναικα σας την ειχε ταχυδρομυσει σε περιπτωση που θα θελατε να πατε μαζι της. Πρεπει να κανει υπερηχογραφιμα...
Λουκας: Και συ πως το ξερεις???
Η Κατερινα του εδειξε ενα αρκουδακι...
Λουκας: Τραγουδια κυριε Βενετη. Τραγουδια που μηλουν για την υποθεση..
Λουκας: Βλεπω δεν εχεις να κανεις και πολυ δουλεια...
Κατερινα: Και σε ποιον μηνα ειναι???
Λουκας: Στον τεταρτο...
Κατερινα: Α τοτε θα γεννηθει τον χειμωνα...
Λουκας: Δεν ξερω ποτε τελειωνει η εγκυμοσυνη της.
(Χτυπωντας το στυλο του σε ενα χαρτι...) Τον ιουνιο υποθετω.
Κατερινα: Τοτε το συνεδριο που λεγατε οτι ειναι χασιμο χρονου δεν ειναι τελικα ε???
Ο Λουκας την κοιτακξε θυμωμενα αλλα ξεσπασαν σε γελια...
Κατερινα: Μην ανυσηχεις θα εισαι υπεροχος πατερας...
Λουκας: Ναι οπως και συζηγος...Ποιος ξερει τι ειδους πατερας θα ειμαι???
Κατερινα: Εχεις αναρωτηθει τι πηγε στραβα στον γαμο σας?
Ο Λουκας την αγριοκοιταξε...
Λουκας: Οχι δεν ασκει εππιροη αυτο το θεμα...
Κατερινα: Στους γονεις σας το εχετε πει???
Λουκας: Οχι προσπαθω να βρω το θαρρος...
Κατερινα: Καλη τυχη λοιπον...
Λουκας: Ναι. Τυχη μου χρειαζετε σιγουρα..
Η Νορα ειδε πισω απο το περιοδικο τον Λουκα να μπαινει στην αιθουσα αναμονης.
Λουκας: Γεια σου... Πως εισαι???
Νορα: Μια χαρα...
Ειπε χωρις να τον κοιταζει... Προσπαθησε να το αποφυγει αλλα ηταν δυσκολο γιατι η αιθουσα ηταν γεματη Καθησε διπλα της με τα ποδια ισια... Η Νορα δεν μπορουσε να σταματησει να θυμαται αυτα τα ποδια αναμεσα στα δικα της. το αρσενικο του σωμα τις νυχτες που φλεγονταν απο παθος και εχαναν τον ελενχο...

Ελπιζω να βγηκε τουλαχιστον καλο!
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2254
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 30
Ασχολίες : Χορο, τραγουδι, μουσικη και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
Χιούμορ : Ελπιζω πως εχω

http://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Τετ Φεβ 02, 2011 11:13 pm

καλα κοριτσακια μου ειναι τελειο!!φοβερο!!!φρηγορα συνεχεια!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Τετ Φεβ 02, 2011 11:37 pm

δεν Βγηκε Καλο..... Αλλα Βγηκεε.... ΘΕΙΚΟΟΟΟΟΟΟ agaph Γρηγοραααα....Συνεχειαααααα!!!........!!!!!!
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Υδροχόος Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 1355
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΕΔΕΜ....
Χιούμορ : ΠΟΛΥ(ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΩ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ)

https://www.facebook.com/search.php?q=metai%20fation&init=qui

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Πεμ Φεβ 03, 2011 2:38 am

Αχ παναγια μου, ελιωσα ηταν πανεμορφο, καταπληκτικο, φανταστικο, υπεροχο, πολλα μπραβο, νομιζω οτι εχω πια εθιστει σε αυτο το σεναριο, ειναι ολα τελεια, και με πολυ συναισθημα!!! please brabeio brabeio brabeio axtiglyko arkoudi youpi kardoules s loukasnoraki 5a 436470 683429508
ειρηνη7
ειρηνη7
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Πεμ Φεβ 03, 2011 10:05 pm

Επεισοδιο 15
Ραντεβου με την γυναικολογο!!

Το προβλημα βεβαια ηταν δεν ειχε ελενχο οταν βρισκοταν κοντα στον πρωην αντρα της... Ηξερε οτι ο Λουκας ηταν η πρωτη και η μοναδικη της αγαπη.Βρεθηκε στο κρεββατι του την δευτερη μερα που τον γνωρισε παρ ολα οσα της ειχε διδαξει η μητερα της για τπυς ανδρες... Τον γνωρισε και τον ερωτευτηκε αμεσως στον γαμο της φιλης της Δαφνης...Ηταν οι κουμπαροι στο γαμο τους και απο την αρχη υπηρξε μια ελξη μεταξυ τους...
Τα καστανα του ματια την κοιταζαν και εκεινη ενιωθε ριγος...Οταν ο Λουκας την φιλησε εκεινο το απογευμα στο απρκιν του ξενοδοχειου μετα την δεξιωση του γαμου ενιωσε τις αισθησεις της να χανονται. Τιποτα δεν μπορουσε να περιορησει αυτη την εμπειρια που ειχε προετοισατει για να ζησει...Δεν ηταν ετοιμη ομως να νιωσει τα χερια του να της ξεκουμπονουν το φορεμα ουτε να αισθανθη την ανεγερση κατω απο το παντελονι του...Ομως η φωνη του την εκανε να σταματησει να σκεφτεται την γνωριμια τους.
Λουκας: Ευχαριστω που μου ζητησες να ερθω...
Νορα: Εγω ευχαριστω που ηρθες...
Με την ακρη του ματιου της τον ειδε να κοιτα το ρολοι του επειτα πηρε ενα περιοδικο απο το τραπεζι...
Λουκας: Συγνωμη που δεν ηρθα στην ωρα μου. Ειχα μια συναντησει με εναν πελατη και τραβηξε παρα πανω απ οσο υπολογιζα...
Νορα: Δυσκολη υποθεση??
Λουκας: Μικρα παιδια και ακινητα. Δεν ειναι και απο τις πιο ευκολες υποθεσεις...
Νορα: Και ποιν εχεις αναλαβει την συζηγο η τον συζηγο???
Λουκας: Τον συζηγο ειπε με δισταγμο...
Νορα: Σιγουρα θα κανεις το καλυτερο για ολους (ειρωνικα)
Τον ενοχλησε αυτος ο πονος. Ειχαν περασει τοσα χρονια και ομως ακομα τον πονουσε...
Λουκας: Παντα προσπαθω αν ειμαι δικαιος...
Η Νορα εκλεισε το περιοδικο και γυρησε να τον αντυμετοπισει..
Νορα: Θα σε πειραζε να εκπρωσοπησεις την γυναικα??
Λουκας: Ναι αν η γυναικα ειχε δικαια ετοιματα ναι.. Μερικες φορες οι γυναικες μπορει να ειναι πολυ σκληρες σε θεματα διαζυγιου. Ειδια οταν στην οικογενεια υπαρχουν παιδια στην υποθεση.
Η Νορα δεν προλαβε να απαντησει γιατι την φωναξε η Νοσοκομα.
Νοσοκομα: Η κυρια Ελεωνορα Φωκα??
Σηκωθηκε.., αναρωτιοταν ποσος καιρος ειχε περασει απο την τελευταια φορα που ηταν η ιδια η σοφιστικε Ελεωνορα Φωκα...
Ειχε παψει να υπαρχει???Ειχε επιστρεψει στην Νορα?? Την Νορα που αγαπουσε ο Λουκας με ολη του την καρδια?
Η Νορα που υπεφερε ολων αυτο τον καιρο του διαζυγιου και ακομα δεν το ειχε ξεπερασει??
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2254
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 30
Ασχολίες : Χορο, τραγουδι, μουσικη και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
Χιούμορ : Ελπιζω πως εχω

http://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Πεμ Φεβ 03, 2011 10:12 pm

κοριτσακια μου και παλι σκισατε!!ανεπαναληπτο!!!καταπληκτικο!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Πεμ Φεβ 03, 2011 10:16 pm

ΘΕΙΚΟΟΟΟ ΣΥνεχειααα...Γρηγορααα..... What a Face agaph agaph
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Υδροχόος Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 1355
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΕΔΕΜ....
Χιούμορ : ΠΟΛΥ(ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΩ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ)

https://www.facebook.com/search.php?q=metai%20fation&init=qui

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Παρ Φεβ 04, 2011 3:16 am

Καλα, μολις συνερθω απο το λιωσιμο, θα μπορεσω να σχολιασω...Σοβαρα τωρα, ηταν μοναδικο, γλυκο σαν καραμελα, τοσο τρυφερο και ρομαντικο, απιστευτο, που δεν το ξεχνας καθολου, εξαιρετικη συνεχεια, σε μια τελεια ετσι και αλλιως ιδεα, απλα τα σεβη μου!!
!Υποκλινομαι... agaph agaph please please brabeio brabeio brabeio brabeio axtiglyko axtiglyko arkoudi arkoudi youpii youpii 436470 694522 683429508
ειρηνη7
ειρηνη7
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης