Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

+7
ειρηνη7
N.L.D.N.M.E
ΑΝΝΑ
ΗΡΩ 1993
filiw loukanorikh
Vikoula foka-veneti
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
11 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Δευ Φεβ 14, 2011 2:40 am

πες ναι νορακι!μην το σκεφτεσαι!!τελειο βικουλα μου!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από nora1 Δευ Φεβ 14, 2011 2:43 am

Τι θ'απαντήσει το Νοράκι? Δείτε στο επόμενο επεισόδιο που έρχεται ΠΑΡΑ πολύ σύντομα! Σωστά????????
nora1
nora1
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αιγόκερως Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 562
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Φεβ 14, 2011 3:17 am

Ουπς, αραγε τι θα κανει το νορακι?Ειλικρινα, τελειες ασυνεχειες και αυτες, ειχα χασει καποιες, αλλα τις διαβασα τωρα, πανεμορφη συνεχεια, εχειι πολλη αγωνια τρυφεροτητα και πολυ ενδιαφερον, πολλα πολλα μπραβο, και ανυπομονω να δω τι θα γινει... 683429508 807935 436470 202209 youpi arkoydaki arkoudi f brabeio brabeio brabeio
ειρηνη7
ειρηνη7
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Πεμ Φεβ 17, 2011 2:44 am

Επεισοδιο 23
Η καταληξη της συζητησεις...

Νορα: Αυτο λεγετε εκβιασμος Βενετη...
Λουκας: Πιθανον... Αλλα αν ερθεις κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης σου να μηνεις μαζι μου αφηνω την υποθεση.
Νορα: Δεν μπορω...
Λουκας: Καημενη Ευα...
Ειχε θυμωσει τρομερα μαζι του εκεινη την στηγμη γιατι αυτο απο την μια ηταν μια λυση για να μην καταστραφει η φιλη της και απο την αλλη φοβοταν μην παρασυρθει ξανα απο τα συναισθηματα της. Γιατι ακομα και αν το αρνιοταν ακομα τον αγαπουσε...
Νορα: Εισαι γουρουνι... Μηλας σοβαρα ετσι??? Μα καλα πως μπορεις να παιζεις με την ζωη των φιλων μας μονο για να περασει το δικο σου??
Λουκας: Ο νομος ειναι νομος Νορακι. Η Ευα Λυτρα εχει μια ψυχωτικη συμπεριφορα τους τελευταιους μηνες.. Ειπε τιποτα γι αυτο??? Φυσικα οχι. Θα ειναι δυσκολο να πιστει ενας διακστης οταν μαθει οτι οτι δεν προσπαθει να μεγαλωσει τα παιδια της..
Νορα: Δεν μπορω να το πιστεψω... Δεν φανταζομουν ποτε οτι θα πεσεις τοσο χαμηλα Λουκα Βενετη...
Λουκας: Δεν εχω κερδισει την φημη του αδυστακτου δικηγορου για το τιποτα... Νορα. Θα επρεπε να το θυμασαι...
Νορα: Ναι αλλα η Ευα ειναι οι μητερα αυτων των παιδιων Λουκα, και παιθενει...
Λουκας: Αυτη την στιγμη δεν μπορει να φροντισει τα παιδια της σωστα Νορα και ο Μανος ανυσυχει πολυ...Ισως πρεπει να μαθεις λιγα πεισσοτερα για την υποθεση πρωτου την αναλαβεις Νορα. Που ειναι η επαγγελματικη αντικειμενικοτητα που υποτιθετε πως διαθετεις εσυ???
Νορα: Εισα ηλιθιος Λουκα...
Λουκας: Μου το χεις πει 1 εκατομυριο φορες.
Νορα: Δεν το πιστευω οτι ειμαι εδω μαζι σου. Θε επρεπε να το χω καταλαβει οτι θα εβαζες αυτο μπροστα για να γινει το δικο σου οπως παντα...
Λουκας: Για αυτο δεχτηκες να βγεις μαζι μου??? Για να με πεισεις να δωσω την υποθεη καπου αλλου???
Η Νορα κοκκινησε...
Νορα: Οχι..
Λουκας: Μην μου λες ψεμματα Νορα. Δεν εισαι σε θεση να το κανεις. Αν δεν δεχτεις να μινεις μαζι μου η φιλη ΣΟΥ θα χασει την κηδεμονεια των παιδιων της.
Ηταν παγηδευμενη...επρεπε να διαλεξει...
Νορα: Θα μπορουσα να σε καταγγειλω στην Ευελπιδων γι αυτο Λουκα...
Λουκας: Και ποιος θα σε πιστεψει ρε Νορα???Ειμαι απο τους πιο περιζητητους δικηγορους στην Αθηνα και συ η πρωην γυναικα μου Τι πιστευεις οτι θα ελεγε ο δικαστης???Νομιζω οτι δεν ξερεις τι πας να κανεις...
Νορα: Δεν θελω να εχω καμμια σχεση μαζι σου...
Λουκας: Εγω ρωτησα???
Νορα: Οχι δεν ρωτας.. Εσυ κανεις οτι κανεις για να κερδιζεις χωρις να σκεφτεις τις συννεπεις των πραξεων σου...
Λουκας: Αυτο δεν ειναι δικαιο γλυκια μου... Ουτε εσυ σκεφτηκες τις συνεπειες εκεινη την νυχτα, στο ξενοδοχειο. Και επειπλεον δεν ειναι σωστο να δαγκωσεις το χερι που τελικα θα σε ταισει.
Νορα: Δεν θα ηθελα τιποτα απο σενα θα πρωτειμουσα να πεθανω απο την πεινα...
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2254
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 30
Ασχολίες : Χορο, τραγουδι, μουσικη και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
Χιούμορ : Ελπιζω πως εχω

http://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Φεβ 17, 2011 2:53 am

Ο Λουκάς μάλλον το παρατράβηξε! Και η Νόρα δεν είπε και λίγα, όμως δεν είχε και άδικο η κοπέλα! Τι συμβαίνει τελικά με την Εύα? Μην αργήσετε τη συνέχεια!
nora1
nora1
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αιγόκερως Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 562
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Πεμ Φεβ 17, 2011 3:10 am

ΘΕΙΚΟΟ Συνεχειαα.... Τ-Ω-Ρ-Α
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Υδροχόος Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 1355
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΕΔΕΜ....
Χιούμορ : ΠΟΛΥ(ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΩ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ)

https://www.facebook.com/search.php?q=metai%20fation&init=qui

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Πεμ Φεβ 17, 2011 3:17 am

ειναι τελειο κοριτσακια μου!αυτος ο υπεροπτικος χαρακτηρας του λουκα με τρελαινε ιπραγματικα!!!και γενικα ολο σας το σεναριο ειναι καταπληκτικο!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Πεμ Φεβ 17, 2011 3:21 am

αλλη μια υπεροχη, πολυ πολυ ομορφη ενδιαφερουσα και με πολλη αγωνια συνεχεια, ειλικρινα λυπηθηκα το νορακι, ο λουκας ειναι εκβιαστης, παρολα αυτα ηταν οπως παντα θαυμασιο, εννοειται οτι μου αρεσε παρα παρα πολυ, και μπραβο για αλλη μια φορα, σουπερ!!! flower elaaaaaaaaaaaaaaaaa brabeio brabeio brabeio popo mantinada f wow arkoudi youpi youpii s
ειρηνη7
ειρηνη7
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Παρ Φεβ 18, 2011 3:59 am

Επεισοδιο 24
Και η καταληξη θα ειναι ευχαριστη...

Ηταν τραγικο το γεγονος διοτι εκεινη την στιγμη ηρθε ο σερβιτορος με το γευμα.. Η Νορα κοιτουσε το φιλετο και ενιωθε πολυ πεινασμενη λογω εγκυμοσυνης...
Λουκας: (χαμογελωντας) Τρωγε ρε Νορα...
Ποιος ξερει ισως στο τελος της βραδιας να τα πληρωνε ολα εκεινος. Η Νορα ηθελε να του ριξει το φαγητο στο κεφαλι αλλα ηταν πολυ πεινασμενη και εκεινη και το μωρακι.. Αλλα τρωγωντας εψαχνε να βρει μια διεξοδο απο αυτο το χαος.. Να ζησει με τον Λουκα?? Αδυνατο... η οχι???
Δεν μπορουσε να αντισταθει εκεινο το βραδυ μετα το συνεδριο. Πως θα μπορουσε να του αντισταθει αν εμεναν στυο ιδιο σπιτι??? (απ. σεν.. Δεν θα μπορουσε) Μπορουσε να το φανταστει.. Θυμηθεκε για πεντε λεπτα τα χρονια του γαμου της. Ηταν τοσο ευτυχισμενη τοτε. Τον αγαπουσε ακομα...Αφησε το πιατο της... Ειχε χασει την ορεξη της..
Λουκας: Τι εγινε δεν σ' αρεσει??
Νορα: Οχι απλα βαρεθηκα...
Λουκας: Μα εσυ το διαλεξες, Τι εγινε ειναι πολυ πικαντικο???
Νορα: Ελπιζω οσο θα μενουμε μαζι να μην με ελενχεις καθε φορα που τρωω..
Λουκας: Γιατι οχι??? Αν πρεπει φυσικα και θα το κανω..
Νορα: Και γω θα σου ριξω μπουνια...
Λουκας: Α ενας πολεμος φαγητου... Θυμασαι εκεινη την φορα?? Τοτε με την κρεμμα???
Η Νορα εφαγε λιγο ψωμι.. Ναι το θυμοταν αλλα δεν ηθελε να θυμαται κανενα τετοιο επεισοδιο. Δεν ηθελε να θυμαται τιποτα.
Λουκας: Να σε ρωτησω κατι ακομα?
Νορα: Οχι να σκασεις θελω μπορεις??
Λουκας: Δεν θες να θυμασαι το παρελθος ετσι???
Η Νορα δεν απαντησε γιατι ο σερβιτορος εμφανιστηκε για δευτερη φορα με ενα δευτερο πιατο. Οχι οχι δεν ηθελε να θυμαται το παρελθον της. Το παρελθον της με τον Λουκα.
Λουκας: Μεχρι ποτε θα συνεχησεις να δουλευεις???
Νορα: Μεχρι την τελευταια στιγμη..
Λουκας: Δεν νομιζεις οτι πρεπει να σταματησεις λιγο νωριτερα για να ξεκουραστεις???
Νορα: Οχι...
Λουκας: Καλα καλα καλα.. Οτι πεις... Πιστευεις οτι θα εισαι ετοιμη οταν ερθει εκεινη η στιγμη???
Το σκεφτηκε λιγακι...
Νορα: Νομιζω θα ειμαι...Δεν ξερω...
Λουκας: Ειμαι σιγουρος οτι θα εισαι... Ολα θα πανε μια χαρα...
Νορα: Το ειπες στους δικους σου???
Λουκας: Οχι αλλα θα τους επισκευτω μεσα στην εβδομαδα...
Νορα: Θα απογοητευτουν πολυ...
Λουκας: Το αν θα αποφασησω να μεινω με την πρωην γυναικα μου ειναι δθικη μου δουλεια και κανενος αλλου...
Νορα: Αν ηταν στο χερι μου δεν θα μεναμε μαζι σε διαβαιβεω. Και αν δεν ημουν εγκυος δεν θα ημασταν τωρα εδω...
Λουκας: Οχι αλλα θα μπορουσαμε να ειμαστε καπου πιο ανετα.. (χαμογελωντας και με βλεμμα ολο υπονοουμενο)
Νορα: Τι θες να πεις Λουκα??? (υποπτα)
Λουκας: Οτι το μεταξυ μας δεν εχει τελειωσει ακομα, δεν εχει πεθανει η σχεση μας, παρ οτι πηραμε το διαζυγιο μας...
Νορα: Τι εννοεις το μεταξυ μας?? Αν υπαρχει κατι αυτο ειναι μονο μια φυσικη ελξη που θα περασε με τον καιρο...
Λουκας: Σε ποσο καιρο εχουν περασει 5 χρονια.
Νορα: Η φυσικη ελξη δεν βασιζετε σε μια σχεση. Αργα η γρηγορα καποτε τελειωνει...
Λουκας: Καλα εσυ λεγε οτι θες εγω μια φορα ξερω τι αισθανομαι. Και επισης τι σου συμβαινει. Διαφορετικα δεν θα ειμασταν τωρα σε αυτη την κατασταση...
Νορα: Ειμαστε σε αυτη την κατασταση γιατι ειμαστε και οι δυο ενα ζευγαρι ηλιθιων...
Λουκας: Ναι καλα οπως θελεις... Θα φροντισω για την ενοικιασει του διαμερισματος σου, και οσο για την υποθεση Λυτρα θα την δωσω σε καποιον αλλον.
Αναστεναξε με μια ανακουφηση...
Νορα: Ξερω οτι θα το μετανιωσεις ειμαι σιγουρη..
Λουκας: Νορακι μου μην ανυσυχεις δεν ειμαστε ξενοι, εχουμε ξαναζησει μαζι και εχουμε πολλα κοινα ενδιαφεροντα. Τους επομενους μηνες θα τους περασουμε ηρεμα και ισως στο τελος να εχουμε πετυχει να ειμαστε απο τα ζευγαρια που μετα το διαζυγιο εγιναν φιλοι..
Η Νορα ηταν σιγουρη οτι δεν θα γινοταν ετσι τα πραγματα αλλα δεν του ειπε λεξη.. Μακαρι να μπορουσε να κανει κατι αλλο αλλα θυμηθηκε τα δακρυα στα ματια της φιλης της Ευας η οποια κινδυνευε να χασει τα παιδια της.. Δεν μπορουσε να πει οτι δεν ηθελε..Καταβαθος ηθελε να το κανει..
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Παρ Φεβ 18, 2011 4:09 am

Πραγματικα φανταστιικη συνεχεια, μοναδικη πολυ ομορφη και γλυκια...Τι να κανει το νορακι, θα συγκατοικησει μαζι του...Φυσικα και μου αρεσε παρα παρα πολυ καθε συνεχεια, πολλα μπραβο καταπληκτικο οπως παντα, ανυπομμονω να δω τι θα γινει... bounce cheers cherry sunny flower please elaaaaaaaaaaaaaaaaa brabeio brabeio brabeio mantinada f axtiglyko youpi youpii s
ειρηνη7
ειρηνη7
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από nora1 Παρ Φεβ 18, 2011 4:27 am

Υπέροχο! Πάλι καλά που η Νόρα δέχτηκε την πρόταση του Λουκά! Περιμένω και το επόμενο!
nora1
nora1
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αιγόκερως Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 562
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Παρ Φεβ 18, 2011 11:45 pm

ειναι τελειο κοριτσακια μου!!επιτελους δεχτηκε!!αντε μπας και δουμε ασπρη μερα με αυτους τους δυο!!και παλι καταπληκτικο!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Σαβ Φεβ 19, 2011 12:02 am

ΘΕΙΚΟ Συνεχειαα... Γρηγοραα
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Υδροχόος Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 1355
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΕΔΕΜ....
Χιούμορ : ΠΟΛΥ(ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΩ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ)

https://www.facebook.com/search.php?q=metai%20fation&init=qui

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Σαβ Φεβ 19, 2011 8:08 pm

Επεισοδιο 25
Κρυφες επιθυμιες!

Η Νορα τον ακουγε με προσοχη.. Δεν ηθελε να πει οχι... Ηθελε να μινει μαζι του απο την πρωτη στιγμη... Ηθελε να τον βλεπει καθε μερα, να κουβεντιαζει μαζι του, να βλεπει το χαμογελο του, ηθελε να μυριζει την κολονια του, ηθελε να αγγιζει την κοιλια της οταν θα κλωτσουσε το μωρακι τους, ηθελε να την φιλαει...Τα ηθελε ολα αυτα, και ηταν παραλογο να αρνηθει... Ο Λουκας αφησε την καρτα με τα επιδορπια στο τραπεζι..
Λουκας: Για μια γυναικα που ειχε ορκιστει να μην κανει παιδια το πηρες το γεγονος παρα πολυ καλα...
Νορα: Τι θες να πεις με αυτο???
Λουκας: Τιποτα, απλα οτι δεν ηθελες να κανεις παιδια..
Νορα: Δεν ηθελα για να εχω εναν ανοιχτο δρομο στην ζωη...Ειναι δυσκολο να κανεις 2 πραγματα ταυτοχρονα Λουκακο. Παρ ολα αυτα τα παιδια φερνουν και μια ενταση στα ζευγαρια...Ποσοι γαμοι διαλυθηκαν οταν ηρθαν παιδια στο προσκηνειο???
Λουκας: Ομως εμεις θα παμε ενα βημα μπροστα Νορακι..Γιατι δεν ειμαστε παντρεμενοι... (χαμοελασε) Και ισως με αυτο το παιδι να γινει το ακριβως αντιθετο...
Νορα: Να επαναλαβουμε τον γαμο μας?? (δυσπιστα)
Λουκας: Θα μπορουσε να συμβει...
Νορα: Και εγω ειπα οτι υπαρχουν θαυματα αλλα δεν νομιζω...
Λουκας: Ο γαμος μας δεν μας εδωσε μονο καλα, ετσι πρεπει να επικεντροθουμε σε οτι μπορει να δουλεψει...
Νορα: Πως με το να με αναγκασεις να κανω κατι που δεν θελω???
Ψευτρα ελεγε η συνηδειση της...
Λουκας: Το προβλημα με σενα ειναι οτι δεν ξερεις τι θες.
Νορα: Τι???
Λουκας: Συνεχιζεις σε μια δουλεια που δεν κερδιζεις πολλα, ζεις σε ενα μικρο διαμερισμα και το αυτοκινητο σου ειναι ετοιμο για αποσυρση, Και ξερω οτι η κοινωνικη σου ζωη περιοριζετε μονο στους γειτονες σου. Για ονομα του θεου Νορακι εισαι μια νεα γυναικα και πολυ ομορφη γιατι πετας την ζωη σου απο το παραθυρο???
Νορα: Και με το να ζησω μαζι σου δεεν πεταω την ζωη μου απο το παραθυρο Λουκα???
Λουκας: Οχι. Δεν θα αφησω να συμβουν τα ιδια λαθη γα 2 φορα. Εχεις τον λογο μου...
Ευχοταν να μπορουσε να τον πιστεψει...Ηξερε οτι οι παρατηρησεις του ηταν σωστες...Η κοινωνικη της ζωη ηταν μηδενικη, και εργαζοταν 12 ωρες την ημερα και
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 20, 2011 1:06 am

Υπέροχο! Μάλλον έχει απόλυτο δίκκιο ο Λουκάς! ίσως θα έπρεπε να το σκεφτεί αυτό η Νόρα πολύ καλά!
nora1
nora1
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αιγόκερως Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 562
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Κυρ Φεβ 20, 2011 4:47 am

Τελειο, φανταστικο μοναδικο, και πολυ πολυ ομορφο...μπραβο πραγματικα αλλη μια ενδιαφερουσα πολυ γλυκια συνεχεια, μπραβο πολλα πραγματικα μου αρεσε... cheers sunny flower cherry lol! please elaaaaaaaaaaaaaaaaa brabeio brabeio brabeio
ειρηνη7
ειρηνη7
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Κυρ Μαρ 06, 2011 5:04 pm

Θέλετε να συνεχίζουμε?
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Μαρ 06, 2011 5:13 pm

Ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και πολύ αργήσατε!
nora1
nora1
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αιγόκερως Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 562
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Κυρ Μαρ 06, 2011 5:30 pm

Επεισοδιο 26
Διλλειμα!

Κατα την διαρκεια αυτων των πεντε ετων ηταν κολλημενη. Η αληθεια ητνα πως δεν τον ειχε ξεπερασει ποτε και ουτε θα τον ξεπερνουσε... Το διαζυγιο της με τον Λουκα την ειχε κανει να χασει την εμπιστοσυνη της στον ευατο της και αν δεν εκανε κατι οσο ηταν καιρος δεν θα εκανε ποτε τιποτα... Αλλα το να ζησει με τον Λουκα δεν θα αλλαζε τα γεγονοτα.. Η πρωτη φορα ηταν καταστροφικη... Αραγε πως θα ηταν η δευτερη φορα, με ενα παιδι που κανενας απο τους δυο δεν ειχε σχεδιασει??? Μηπως τωρα θα ηταν καλυτερα???
Και τωρα το θεμα ηταν αλλο το θεμα ηταν πως ενιωθε για αυτον... Και ποσο μαλλον που ακομα ηταν ερωτευμενη ακομα με τον πρωην συζηγο της...Βεβαια στην πραγματικοτητα δεν ειχε σταματησει ποτε να τον σκεφτεται... Καθε φορα που εβλεπε την φωτογραφια του γαμου τους ενιωθε ενα σφηξιμο στην καρδια...
Νορα: Μαλλον δεν εχω αλλη επιλογη...
Λουκας: Δεν το ειπα ποτε αυτο... Εχεις δυο επιλογες... Η θα ζησεις μαζι μου η θα δεις την φιλη σου να περναει απο ενα πολυ πικρο διαζυγιο... Διαλεξε τι θελεις...
Νορα: Θα το κανεις ετσι?? Θα καταστρεψεις την ζωη της Ευας μονο και μονο για να γινει το δικο σου??? Τοσο πολυ με μησεις???
Ο Λουκας την κοιταξε λιγακι νευριασμενος... Αλλα το βλεμμα του εξεπεπεμπε μυστηριο...
Λουκας: Δεν νομιζεις οτι καποια στιγμη πρεπει να ξεχασουμε το παρελθον και να σκεφτουμε λιγακι το μωρο μας?? Εχουμε πολλα να συζητησουμε... οπως το ονομα, το σχολειο που θα παει και ολα αυτα.. Προσωπικα πιστευω οτι πρεπει να ξεχασουμε το παρελθον.. Μιλωντας γι αυτο δεν αλλαζει κατι Νορακι...
Η Νορα αφησε το κουταλι της στην μους σοκολατα... Ειχε δικιο. Δεν μπορουσαν να αλλαξουν το παρελθον. Ομως το παρελθον που ειχαν φτιαξει με τοση αγαπη κατεληξε σε ενα ναυαγιο...Ποιο θα ειναι το μελλον τους, ενα μελλον που θα βασιζοταν στο μισος και την πικρια???
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2254
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 30
Ασχολίες : Χορο, τραγουδι, μουσικη και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
Χιούμορ : Ελπιζω πως εχω

http://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Μαρ 06, 2011 5:43 pm

Τέλειο! Επιτέλους είχαμε συνεχειούλα! Ευτυχώς η Νόρα δέχτηκε να συζήσει και πάλι με το Λουκά και, μιας και είναι ακόμα ερωτευμένη, ελπίζω να γίνει κάτι επιτέλους!
nora1
nora1
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αιγόκερως Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 562
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Κυρ Μαρ 06, 2011 6:02 pm

κοριτσακια μου σας παρακαλω συνεχισετε τωρα!!σας εκλιπαρω!!!!εχω τρελη αγωνια!και αυτο φυσικα οπως παντα τελειο!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Maria_PetrakoBougiouritsa Σαβ Μαρ 12, 2011 7:51 am

Ολα ειναι υπεροχα!!! Περιμένω συνέχεια με ανυπομονησια!!!
Maria_PetrakoBougiouritsa
Maria_PetrakoBougiouritsa
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Ταύρος Χοίρος
Αριθμός μηνυμάτων : 1875
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Ασχολίες : Tραγούδια και Μυστικά της Εδέμ(βεβαίως-βεβαίως!)
Χιούμορ : Έχω αρκετό!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Nikou Σαβ Μαρ 12, 2011 11:05 pm

T-E-Λ-E-I-O
Nikou
Nikou
Public Relations
Public Relations

Αιγόκερως Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2611
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 27
Ασχολίες : ποδόσφαιρο, μπιλιάρδο,χορός, πιάνο, κιθάρα, τραγούδι,ΕΔΕΜΟΦΑΝΑΚΙ
Χιούμορ : το παλεύουμε... :P ;)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης