Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

+7
ειρηνη7
N.L.D.N.M.E
ΑΝΝΑ
ΗΡΩ 1993
filiw loukanorikh
Vikoula foka-veneti
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
11 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Παρ Φεβ 04, 2011 5:01 am

Σας ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκια μας!
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Παρ Φεβ 04, 2011 10:57 pm

Επεισοδιο 16
Βασανιστικες σκεψεις

Μπηκαν μεσα. Ο γιατρος τους εξηγησε την διαδηκασια πριν την ηλοποιηση του υπερηχογραφηματος στν κοιλια της.
Γιατρος: Θελετε να μαθετε το φυλλο του παιδιου σας??
Μετακινωντας την συσκευη πανω κατω στην κοιλια της.
Λουκας: Ναι...
Νορα: Οχι...
Ο Λουκας την κοιταξε...
Λουκας: Πολυ καλα οχι...
Χαρα: Δεν υπαρχει σιγουρια σε αυτη την περιοδο της εγγυμοσυνης. Αν ομως σας αρεσουν οι εκπληξεις να περιμενετε μεχρι την γεννα.
Επειτα συνεχισε να κουνα την συσκευη πανω κατω και τους εδιεξε το κεφαλακι την σπονδυλικη του στηλη ειχε αρχησει να αναπτησετε χερια ποδια τα παντα...
Χαρα: Ολα ειναι οπως θε επρεπε να ειναι...Παιρνεις ασβεστιο???
Νορα: Ναι ασβεστιο, σιδηρο, βιταμηνες..
Χαρα: Εχεις λυποθιμιες???
Νορα: Οχι...
Χαρα: Πολυ καλα...
Η γιατρος πατησε ενα κουμπι για να βγαλει ενα αντιγραφο του υπερηχου της..
Χαρα: Πρεπει να ξαναερθετε σε δυο εβδομαδες εντυμεταξυ θα προσεχετε πολυ... Η Νοσοκομα θα προγραματησει το επομενο μας ραντεβου και θα σας δωσει πληρφοριες για τα μαθηματα τοκετου. Ενω η Νορα επερνε την καρτα με το επομενο ραντεβου ο Λουκας κοιτουσε ξανα και ξανα το υπερηχογραφιμα της Νορας...Δεν μπορουσε να το πιστεψει... Ηταν το παιδι του...Το παιδι που ηθελε πριν 5 χρονια για να φτιαξει ο γαμος τους. Ποσο ειρωνικο ηταν το γεγονος. Η συλληψη αυτου του παιδιου εγινε αφου ο γαμος τους εχιε τελειωσει...Ηταν ενθουσιασμενος με την ιδεα. Σκεφτοταν πως θα ηταν να το αγκαλιαζει να το δει να γεννιεται να το δει να πηγαινει στο σχολειο...Ομως ελενχε τις σκεψεις του γιατι επρεπε πρωτα να διωρθωση την σχεση του με την Νορα...Αυτη ηταν ακομα σε εμπολεμη ζωνη και εμοιαζε δυσκολο να κανουν ανακοχη. Αλλα μπορει να τα καταφερναν αν εκαναν μια προσπαθεια.
Επρεπε να το κανει. Επρεπε να την πησει...Η Νορα εβαλε την καρτα με το επομενο ραντεβου στο πορτοφολι της και πηγε στον Λουκα ο οποιος την ρωτησε...
Λουκας: Θες να φαμε μαζι αποψε???
Νορα: Οχι...
Λουκας: Γιατι οχι??
Νορα: Γιατι οχι. Ειμαι εξω ολο το πρωι και εχω πολυ δουλεια.
Λουκας: Πες οτι εισαι αρρωστη...
Νορα: Μα δεν ειμαι αρρωστη...
Λουκας: Πες ενα ψεμα για μενα...
Νορα: Δεν πιστευω οι πελατες μου να ευχαριστηθουν...Εχω πολλα ραντεβου αποψε... Συγνωμη.
Λουκας: Περιμενεις ενα παιδι δικο μου παρ ολα αυτα δεν θες να ξερεις τιποτα για μενα ετσι δεν ειναι/???
Νορα: Ακριβως κυριε Βενετη...
Λουκας: Δεν δεχομαι οχι για απαντηση...Νομιζω οτι με ξερεις πολυ καλα..οποτε ξερεις οτι λεω την αληθεια...
Η Νορα δεν μπηκε στον κοπο να απαντησει...και ο Λουκας εκανε ενα βημα πισω οταν εκεινη μπηκε στο αμαξι της... Τοτε την ειδε να φευγει...Ηταν ετοιμος να την ακολουθησει αλλα ηξερε οτι αν το εκανε θα μπορουσε να τον μυνησει για σεξουαλικη παρενοχλησει.. Δεν ειχε δικαιωμα να χασει τον ελενχο..Ουτε να αφησει ενα αλλο προσωπο να παρει αποφασεις η ακομα χειροτερα να αναλαβει τις δικες του ευθυνες...Ακομα δεν του το επετρεπε η συνηδειση του γιατι ειχε κανει πολλα τους τελευταιους μηνες και ειχε παρει τα παντα... Η φημη του για εναν αδιστακτο δικηγορο ειχε επισης βαψει την προσωπικη του ζωη, και ολοι πιστευαν οτι ηταν ενας ανδρας κυνικος και παγωμενος, ενω στην πραγματικοτητα ηταν το ακριβως αντιθετο... Ακομα αισθανοταν κατι για την Νορα αλλα δεν ηξερε τι ηταν αυτο... Για χρονια προσπαθουσε να σβησει αυτα τα συναισθηματα. Ηθελε να το κανει, αλλα πολοι πρωην συζηγοι συνεχιζουν να βλεπουν τις γυναικες τους σαν δικο τους κτημα ειδικα μετα απο ενα διαζυγιο...
Αραγε ηταν κι εκεινος ετσι??? Ανικανος να ξεχασει??? Ανικανος να δωσει την ιδια ελευθερια που πιστευε, οτι εκανε το σωστο??? Εκανε αρκετες εφημερες σχεσεις τα πεντε αυτα χρονια αλλα στην ιδεα και μονο οτι η Νορα εχει αλλον....ο Λουκας εσφιξε της γροθιες του για να μην τον διαπερασει το κυμα της ζηλιας...αλλα ματαια.. Δεν μπορουσε να αντεξει την ιδεα οτι ηταν με καποιον αλλον...Αισθανθηκε αρρωστος στην ιδεα οτι αγκαλιαζει καποιον αλλο, να φιλαει καποιν αλλον, να κανει ερωτα με εναν αλλον και οχι να ειναι αυτος... Ηταν τοσο απλο. Την ηθελε κοντα του... Ηθελε να γυρησει εκει κοντα του. Αλλα για να γινει αυτο επρεπε να σκαρφιστει ενα σχεδιο για να την αποκτησει...


EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Παρ Φεβ 04, 2011 11:13 pm

και....ΠΑλΙ.....ΘΕΙΚΟΟΟ agaph Συνεχεια...Γρηγοραα agaph
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Υδροχόος Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 1355
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΕΔΕΜ....
Χιούμορ : ΠΟΛΥ(ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΩ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ)

https://www.facebook.com/search.php?q=metai%20fation&init=qui

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Παρ Φεβ 04, 2011 11:22 pm

Επεισοδιο 17
Μια φιλη απο τα παλια!

Ηταν η τελευταια συναντηση της με μια πελατισσα. Η γραμματεας της ειχε ειδη φυγει...Ηταν μια παλια της φιλη η Ευα Λυτρα...
Ευα: Νορα.. θελω να σου δωσω εξηγησεις γιατι εχω τοσο καιρο να σε δω...Ηθελα να σε δω αλλα η σχεση μου με τον Μανο μου το επετρεπε...
Νορα: Και γω ηθελα βεβαια να σε δω γιατι....
Ευα: (δεν την αφησε να τελειωσει) Θελω να σου μιλησω εισαι μονη σου??
Νορα: Ναι ναι ειμαι μονη μου..Τι συμβαινει??? Τα παιδια καλα?
Ευα: Ο Μανος θελει διαζυγιο...
Η Νορα τα εχασε.. Η Ευα και ο Μανος Λυτρας ισως ηταν το πιο τελειο προτυπο για οικογενεια...Η αγαπη τους εμοιαζε τοσο γνησια τοσο αυθεντικη...
Αλλα μπορουσε να συγριθει ο γαμος τους με τον δικο της?
Νορα: Δεν ξερω τι να πω... Τι θα κανεις??? Σκοπευεις να ζητησεις την επιμελεια της Μαριλιας και του Αγγελου?
Ευα: Δεν εχω ελπιδα Νορα καμια ελπιδα...
Νορα: Μα γιατι οχι κοριτσακι μου?? Ο κανενας δικαστης δεν θα δωσει την επιμελεια στον αντρα σου Ευακι...
Ευα: Σιγουρα??? Και αν δωσει την υποθεση στον Λουκα??? Ο Λουκας ειναι αδιστακτος δικηγορος, θα μπορουσε να παει.
Νορα: Ο Λουκας εχει αναλαβει τον Μανο???
Λουκας: Σιγουρα... Ειναι φιλοι τοσα χρονια.. Αλλωστε θα χαρει να δει την ζωη μου να καταστρεφεται... Ξερει οτι ειμαστε φιλες..
Αν και η Νορα ηθελε να της απαντησει δεν το εκανε γιατι ηξερε οτι κατα πασα πιθανοτητα η Ευα ειχε δικιο...
Νορα: Δεν ξερεις πως νιωθω....
Ευα: Πρεπει να μιλησεις μαζι του Νορα. Πρεπει να τον πησεις να μην το κανει...
Νορα: Με ποιν θες να μιλησω??? Με τον Μανο??
Ευα: Οχι με τον Λουκα. Ξερω πως εχεις να το δεις χρονια αλλα σε παρακαλω μιλα μαζι του....Πεισε τον να μην δεχτει την υποθεση..
Η Νορα αναρωτηθηκε τι θα εκανε αν η φιλη της ειχε δικιο..
Ευα: Εισαι η μονη μου ελπιδα Νορα..Δεν εχω λεφτα να πληωσω εναν αφταστο δικηγορο...
Νορα: Θα σε εκπροσωπισω και δεν θελω χρηματα και το ξερεις.
Ευα: Θα το κανεις? Θα τα βαλεις με τον πιο αδυστακτο δικηγορο της Αθηνας???
Νορα: Γιατι οχι???
Ευα: Μα ησασταν παντρεμενοι τρια χρονια...
Νορα: Ε και?? Και γω δικηγορος ειμαι...
Ευα: Μην με παρεξηγεις Νορα, αλλα δεν μπορω να δεχτω αυτο που κανεις... Μετα το διαζυγιο περασες την πι δυσκολη περιοδο της ζωης σου. Μπορεις να φανταστεις τι θα συμβει???
Η Νορα ηξερε οτι δεν ηταν η ωρα να πει στην φιλη της την αληθεια αλλα καποια στιγμη θα επρεπε να το κανει αργα η γρηγορα..
Η Εγκυμοσυνη σε λιγο καιρο γινοταν αισθητη.
Νορα: Κοιτα μιλαω με τον Λουκα...
Ευα: Αληθεια???
Νορα: Θα προσπαθησω να τον κανω να μην αναλαβει τον Μανο...Ποιος ξερει? Ισως μπορεσω να τον πησω να δωσει την υποθεση σε καποιον νεοτερο δικηγορο.. Ομως θα μπορουσατε να πατε σε εναν συμβουλο γαμου...
Ευα: Οχι δεν θελει δεν θελει τιποτα...
Νορα: Ε τοτε πηγαινε σε καποιον ειδικο καμια φορα ειναι καλο να εχεις καποιον να μηλας...
Ευα: Γιατι το λες αυτο?? Πιστευεις οτι ειμαι τρελη?? ( φωναζωντας)
Νορα: Οχι οχι και βεβαια οχι Ευα μου..Να βοηθησω προσπαθω μονο...
Ευα: Εχεις δικιο αλλα δεν βγαινει τιποτα Νορα...
Νορα: Οχι δεν ειναι αληθεια αγαπη μου... Ο γαμος μου με τον Λουκα ειχε διαληθει... Και τελειωσε... Προσπαθηστε να βρειτε εναν δικηγορο που να ειδικευεται στο οικογενειακο δικαιο βεβαια δεν περνει τον ιδιο μιστο με αυτον που παιρνει ο κυριος Βενετης...
Ευα: Εισαι ενας αγγελος Νορακι μου. Ηξερα οτι θα μπορουσες να με βοηθησεις...
Νορα: Φυσικα...
Ακουστηκε κλαμμα μωρο στο προσκηνειο...
Ευα: Ωχ εχω κλειση πρεπει να απαντησω... Παρε με οταν θελησεις κατι ενταξει???
Νορα: Ναι ναι μηνει ησυχη.. Θα σε δω οταν μπορεσω...
Ευα: Ευχαριστω γλυκια μου...Και καλη τυχη...
Νορα: Ναι θα τα πουμε... Ωχ θεε μου τι λαθος παω να κανω?
Στην συνεχεια σκεφτοταν και πριν προλαβει να ολοκληρωσει τις σκεψεις της πηρς τηλεφωνο τον Λουκα....

EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Παρ Φεβ 04, 2011 11:22 pm

ΑΧΧΧ!!!!τι υπεροχη συνεχεια ηταν αυτη, πολυ γλυκια, με πολυ συναισθημα, παρα παρα πολυ ομορφη, εξαιρετικη μοναδικη, και τοσο τρυφερη, το δε κειμενο, φανταστικο και πολυ ωραιο, πολλα μπραβο σας!!! please brabeio brabeio brabeio brabeio f axtiglyko agkalia arkoudi youpi aggeloudaki youpii noraloukas 5a 694522 436470 683429508 Την ωρα που εγραφα το κειμενο ειδα την νεα συνεχεια, που με αφησε παλι αφωνη, ισχυουν τα ιδια ακριβως με οσα εγραψα, και ηταν πανεμορφο για αλλη μια φορα, και παλι συγχαρητηρια και στις δυο σας!!! agaph agaph
ειρηνη7
ειρηνη7
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Σαβ Φεβ 05, 2011 12:01 am

ειναι φοβερο κοριτσακια μου!!!γλυκο ρομαντικο και μου αρεσει που ο λουκας θα κανει τα παντα για να ξανακερδισει την νορα!!
περιμενω γρηγορα την σιγουρα υπεροχη συνεχειουλα σας!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Κυρ Φεβ 06, 2011 6:03 am

Επεισοδιο 18
Τηεφωνημα!

Στο γραφειο του Λουκα χτυπα το τηλεφωνο...Και απαντα ο ιδιος..
Νορα: Απελυσες την γραμματεα σου???
Λουκας: Το σκεφτομαι αλλα ακομα δεν το εχω κανει...Ειναι σχεδον επταμιση και η Κατερινα δεν δουλευει υπερωριες... Τι με ηθελες???
Αλλαξες γνωμη για το φαγητο??
Νορα: Κοιταξε...ναι αλλαξα γνωμη...
Λουκας: Ναι?? Πως εγινε αυτο???
Νορα: Μου ανοιξε η ορεξη.. Η εγκυμοσυνη βλεπεις...
Λουκας: Πρεπει να εισαι πολυ πεινασμενη για να αλλαξεις μυαλα.
Νορα: Δεν φανταζεσαι ποσο...(ειρωνικα)
Λουκας: Επιτελους... Θα ερθω να σε παρω σε μιση ωριτσα. Αν δεν εχεις αντιρηση φυσικα...
Νορα: Δεν ειμαι σπιτι Λουκα...
Λουκας: Θες να ρθω να σε παρω απο το γραφειο??
Νορα: Οχι θελω να παω να αλλαξω πρωτα...Θα τα πουμε στο σπιτι μου σε μια ωρα...
Λουκας: Θα σε περιμενω στο αυτοκινητο. Δεν θελω να ξαναδω την μαγισσα αλλη μια φορα..
Νορα: Α Βενετη μην μου πεις οτιο φοβασαι τις ανυπερασπιστες ηλικιωμενες κυριες...
Λουκας: Οχι... Φοβαμαι τις νεες ωραιες και εγκυες...Τα λεμε σε σαρανταπεντε ολοκληρα λεπτα...
Νορα: Μια ωρα ειπαμε...
Λουκας: Σε πενηντα λεπτα ο χρονος περνα ξερεις...
Εκλεισαν το τηλεφωνο...
Λουκας: Ναι...
Αραγε τι θα γινει σε αυτο το ραντεβου???
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2254
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 30
Ασχολίες : Χορο, τραγουδι, μουσικη και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
Χιούμορ : Ελπιζω πως εχω

http://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Κυρ Φεβ 06, 2011 5:03 pm

συνεχιστε κοριτσακια μου!!!η αγωνια μου κορυφωθηκε!!σας παρακαλω συνεχιζτε σημερα!!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Κυρ Φεβ 06, 2011 5:59 pm

ΑΝΝΑ έγραψε:συνεχιστε κοριτσακια μου!!!η αγωνια μου κορυφωθηκε!!σας παρακαλω συνεχιστε σημερα!!!

Σ'ευχαριστούμε πολύ Άννα !Η συνέχεια μάλλον σήμερα!
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Κυρ Φεβ 06, 2011 8:19 pm

Τελειο σενάριο! Μπράβο σας κορίτσα!!!!!!!!!!!
loukasnoraki
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Admin
Admin

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2011
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Παναγώτης Πετράκης και ξερό ψωμί
Χιούμορ : Οχι σαν του Λουκα αλλα καλοοοο!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Κυρ Φεβ 06, 2011 11:37 pm

loukitsa έγραψε:Τελειο σενάριο! Μπράβο σας κορίτσα!!!!!!!!!!!
loukasnoraki
Σε ευχαριστούμε πολύ Έλλη!
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Φεβ 07, 2011 12:21 am

Δεν εχω λογια, ειναι υπεροχο μοναδικο, παρα παρα πολυ γλυκο, ρομαντικο, παρα πολυ ομορφο, με αγωνια τι θα γινει, και παρα πολυ ομορφες σκηνες, αλλη μια τελεια συνεχεια ισαξια με τις προηγουμενες, μπραβο και παλι για ολες τις συνεχειες... agaph agaph please please brabeio brabeio brabeio brabeio kardiamou f axtiglyko youpi youpii s loukasnoraki 5a 3 436470 694522 807935 kardies 683429508
ειρηνη7
ειρηνη7
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Δευ Φεβ 07, 2011 12:25 am

Επεισοδιο 19
Λιγο πριν το δειπνο

Η Νορα γυρησε στο σπιτι της και εβαλε ενα φορεμα... μαυρο μεχρι το γονατο. οταν ακουσε το κουδουνι να χτυπα το οποιο ανεγγειλε την αφιξει του Λουκα.. Επρεπε να ημεριμσει τα νευρα της...Εβαλε λιγο καργιον με λαμψη στα χειλη αλλα τα χερια της ετρεμαν... Γιατι??? Γιατι τρεμω?? Αναρωτηθηκε... Μετα κοιταχτηκε στον καθρεφτη για τελευταια φορα. κατευθυνθηκε προς τις σκαλες αναστεναζωντας...Την περιμενε στο πεζοδρομιο... Φρουσε ενα κουστουμι γκρι με μαυρο πουκαμισο...
Ηταν τοσο ψηλος τοσο ομορφος οπως παντα, και η Νορα ηταν τοσο νευρικη οπως παντα. Αναρωτηθηκε αν θα ερθει ποτε η μερα που θα παψει να την επιρρεαζει, αν μια μερα θα μπορουσε να τον δει οπως οποιονδηποτε αλλον αντρα...
Λουκας: Θα συνεχησεις να κατεβενεις τις σκαλες???
Νορα: Ετσι σοτωνω μια περιουσια στα γυμνατηρια Λουκα..
Λουκας: Ξερεις οτι αυτο επιβαρεινει την υγεια του παιδιου μας???
Η Νορα νευρισασε...
Νορα: Αυτο δεν ειναι τιποτα. Η ασκηση κανει καλο στις εγκυμονουσες.. Βοηθα τον ελενχο του βαρους και μου δινει δυναμη για την μεγαλη μερα...
Λουκας: Και γιατι δεν κολυμπας???
Νορα: (κοιταξε τον ουρανο) Κοιτα Λουκακο εργαζομαι 12 ωρες την ημερα, που ακριβως θελεις να βρω τον χρονο???
Λουκας: Εχω πισινα στο σπιτι...
Η Νορα κοιταξε μακρυα.. Θυμοταν πολυ καλα αυτη την πισινα και καθε στιγμη που εκαναν ερωτα σε αυτη την πισινα...
Λουκας: Τι θες να φας???
Νορα: Δεν ξερω.... διαλεξε εσυ...
Την κοιταξε εκπληκτος...
Λουκας: Τι να επιλεξω εγω??? Νορακι με φοβιζεις..Αυτη η αλλαγη συμπεριφορας ειναι τοσο ξαφνικη...
Νορα: Δεν με νοιαζει που θα παμε... Απλα πειναω...
Λουκας: Ωραια πες μου τι συμβαινει???
Νορα: Τιποτα...
Λουκας: Κατι συμβαινει...(εξυπνο παιδι αμεσως τα πιανει)
Νορα: Πειναω και θελω να παμε να φαμε τοσο κακο ειναι?? Επισης αν θυμαμαι καλα εσυ ηθελες να φαμε μαζι...
Ο Λουκας της ανοιξε την πορτα του αυτοκινητου... (αχ τι ιπποτης)
Λουκας: Λοιπον θα σκεφτεις την προταση μου???
Νορα: Εχω ακομα τεσσερις ημερες να το σκεφτω..
Λουκας: Το ξερω αλλα μ αρεσει να ξερω πως παει το θεμα.
Νορα: Δεν μπορουμε να το συζητησουμε καποια αλλη στιγμη?
Λουκας: Γιατι δεν μπορουμε τωρα???
Νορα: Επειδη δεν θελω να συζηταμε κατα την οδηγηση...
Λουκας: Η επειδη η απαντησει ειναι οχι...
Νορα: Τι περιμενες να απαντησω??? (ξεσπασε) Οτι θα μετακομισω στο σπιτι σου???
Λουκας: Σε μια τετοια στιγμη της ζωης σου αυτο ειναι ακριβως που περιμενα να κανεις.

EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Φεβ 07, 2011 12:56 am

Πω πω πω, πραγματικα δεν χορταινω να το διαβαζω, ειναι τοσο υπεροχα γλυκο, πολυ ρομαντικο, και εχει παρα παρα πολυ ενδιαφερον, εντωμεταξυ και η ολη συμπεριφορα των ηρωων ειναι τοσο αληθινη, πολλα μπραβο, για αλλη μια φορα ηταν τελειο,και φανταστικο!!! Laughing cheers agaph agaph please please brabeio brabeio brabeio brabeio f axtiglyko arkoudi arkoudi arkoydaki arkoydaki kardoules kardoules 694522 loukasnoraki
ειρηνη7
ειρηνη7
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Δευ Φεβ 07, 2011 1:00 am

ειρηνη7 έγραψε:Πω πω πω, πραγματικα δεν χορταινω να το διαβαζω, ειναι τοσο υπεροχα γλυκο, πολυ ρομαντικο, και εχει παρα παρα πολυ ενδιαφερον, εντωμεταξυ και η ολη συμπεριφορα των ηρωων ειναι τοσο αληθινη, πολλα μπραβο, για αλλη μια φορα ηταν τελειο,και φανταστικο!!! Laughing cheers agaph agaph please please brabeio brabeio brabeio brabeio f axtiglyko arkoudi arkoudi arkoydaki arkoydaki kardoules kardoules 694522 loukasnoraki

Σ'ευχαριστούμε ειλικρινά πάρα πολύ Ειρηνάκι μου!
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Δευ Φεβ 07, 2011 1:50 am

ΘΕΙΚΟΟΟ Συνεχειαα...Γρηγοραααα....!!!.... ΣΤο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ....ΣΕΝΑΡΙΟΟΟ....!!! Τ-Ω-Ρ-Α please agaph loukasnoraki
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Υδροχόος Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 1355
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΕΔΕΜ....
Χιούμορ : ΠΟΛΥ(ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΩ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ)

https://www.facebook.com/search.php?q=metai%20fation&init=qui

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Δευ Φεβ 07, 2011 2:01 am

κοριτσακια μου ειναι τελειο!!τι ιπποτης που λετε κα ιεσεις!!φοβερο!!
γρηγορα συνεχεια!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από nora1 Τρι Φεβ 08, 2011 2:46 am

Πάρα πολύ ωραίο το σεναριάκι σας κορίτσια! Τώρα το διάβασα κι έχω να πω πως είναι υπέροχο! Συνεχίστε όμως! Μην μας το χαλάτε!
nora1
nora1
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αιγόκερως Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 562
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Τρι Φεβ 08, 2011 2:49 am

nora1 έγραψε:Πάρα πολύ ωραίο το σεναριάκι σας κορίτσια! Τώρα το διάβασα κι έχω να πω πως είναι υπέροχο! Συνεχίστε όμως! Μην μας το χαλάτε!
Σ'ευχαριστούμε πάρα πολύ Νοράκι!Θα συνεχίσει η Βίκυ μόλις μπει επειδή είναι η σειρά της!Don't worry!Thnx a lot πάντως!
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Τρι Φεβ 08, 2011 10:04 am

Επεισοδιο 20
Και η συζητηση συνεχιζετε
μερος 1
Αφιερωμενο στην κουμπαρουλα μου που εχει γενεθλια!!!

Νορα: Αυτο ηταν πολυ καιρο πριν Λουκα.. Και δεν ειμαι αφελης. Υπαρχουν πολλα πραγματα που δεν θα εκανα αν μπορουσα να γυρησω το χρονο πισω...
Λουκας: Γιατι ρε γαμωτο δεν το λες ξεκαθαρα??? Λυπασαι που καποτε με παντρευτηκες??
Νορα: Λουκα δεν ειναι αληθεια... Ο Γαμος μας δεν ηταν στρωμενος με ροδοπεταλα αλλα δεν ειναι αληθεια αυτο...
Λουκας: Ημουν στο ξεκινημα της καριερας μου και εσυ ξερεις ποσο δυσκολο ειναι Νορα. Εκανα οτι καλυτερο μπορουσα αλλα καταλαβα οτι δεν θα μπορουσα ποτε να ανταποκριθω στις προσδοκειες σου...
Νορα: Τις προσδοκιες μου??? Εσυ ησουν αυτος που ειχε μια λιστα με το τι ηθελες και τι οχι στην γυναικα σου. Δεν ηθελες μια γυναικα με καριερα η φιλοδοξιες η με μυαλο...
Λουκας: Αυτο δεν ειναι αληθεια και το ξερεις.. Δεν με ενδιαφερει καθολου το γεγονος οτι δουλευεις...
Νορα: Δεν εχεις ιδεα πως ειναι να υποφερεις και να ξερεις οτι δεν υπαρχει κανενας να σε υποστηριξει...Κληρονομησες το γραφειο του πατερα σου για ονομα του Θεου ρε Λουκα. Ηταν τοσο δυσκολο?
Λουκας: Ναι αλλα επρεπε να περασω μια συνεντευξη υποψηφιων.
Νορα: Ενα απο αυτους ηταν και μια γυναικα??
Λουκας: (αναστεναξε) Οχι δεν νομιζω...
Νορα: Ε φυσικα η επειχηρηση Βενετη ειναι γνωστη για τον μισογυνισμο της...Γιατι δεν πιστευουν οτι ειναι αξιες να δουλεψουν. Εκοινει ειναι στην κορυφη και δεν τους νοιαζει τιποτα αλλο...
Λουκας: Δεν ειναι δικο μου λαθος που οι συνεργατες του πατερα μου ηταν ολοι ανδρες Νορα, ο παππους μου ανοιξε το γραφειο και εγω απλα ακολουθησα τα βηματα τους.
Νορα: Αυτα λοιπον.. Δεν εχεις συνηδητοποιησει οτι βρισκεσαι σε μια προνομοιακη θεση γιατι ποτε δεν χρειαστηκε να αγωνιστεις.
Λουκας: Νορα σε παρακλαω μπορουμε να αλλαξουμε θεμα? Δεν θελω αλλη μια φεμινιστικη συζητηση οπως παντα.
Νορα: Τι βλακειες λες?? Δεν μπορω να πιστεψω πως ενας ανδρας που εχει μια αδερφη μιλαει τοσο σεξιστικα..
Λουκας: Κοιτα Νορακι μου εγω αγαπω τις γυναικες. Δεν εχω τιποτα εναντιον τους, παιρνουν τον ιδιο μισθο, και εχουν τις ιδιες ευκαιριες. Αλλα οι γυναικες εχουν και παιδια και την περιοδο αυτη ειναι ιδανικη για να τα μεγαλωσουν και υστερα να βρουν την ιδανικη στιγμη να δουλεψουν... Ετσι ειναι. Η πλειοψηφια των γυναικων πρεπει να διαλεξουν αναμεσα στην καριερα και την οικογενεια ειναι σχεδον αδυνατο να εχουν και τα δυο μαζι..
Νορα: Ναι αλλα αυτο γινεται γιατι οι αντρες ρανουνται να αλλαξουν. Διαβασα προσφατα μια μελετη για την αντρικη συνεισσφορα στο σπιτι... Μηδεν φυσικα, γιατι οπι γυναικες ειναι αυτες που πρεπει να εργαζονται και μεσα και εξω απο το σπιτι...
Λουκας: Βεβαια βεβαια σε αυτο εχεις δικιο... Οι αντρες δεν προσφερουν τιποτα στις δουλειες του σπιτιου...
Νορα: Καποιοι σαν εσενα μπορει να μηνβ το ξερουν αλλα Λουκα εκατομυρια γυναικες δουλευουν και φροντιζουν την οικογενεια τους ταυτοχρονα.. Δεν εχουν χρονο για τιποτα αλλο, και φυσικα δεν εχουν χρηματα ουτε για να πληρωσουν ντανταδες, κηπουρους και μαγειρους. Μιλαω για εναν πραγματικο κοσμο, Λουκα και δεν ειναι τοσο ομορφος....


Ευχομαι να βγηκε καλο! balonia balonia kar kar
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2254
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 30
Ασχολίες : Χορο, τραγουδι, μουσικη και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
Χιούμορ : Ελπιζω πως εχω

http://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από nora1 Τρι Φεβ 08, 2011 11:01 pm

Tέλειο βγήκε! Και συμφωνώ απόλυτα με τη Νόρα, αλλά ο Λουκάς δεν φαίνεται ν'ακούει! Περιμένω συνέχεια!
nora1
nora1
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αιγόκερως Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 562
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Τρι Φεβ 08, 2011 11:06 pm

ΘΕΙΚΟΟ και Ευχαριστωω,....με Συγκινησεεςς...ΠΟΛυυυ....!! arkoudi
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Υδροχόος Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 1355
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΕΔΕΜ....
Χιούμορ : ΠΟΛΥ(ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΩ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ)

https://www.facebook.com/search.php?q=metai%20fation&init=qui

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Παρ Φεβ 11, 2011 9:25 pm

Επεισοδιο 21
Και η συζητηση συνεχιζετε
μερος 2

Λουκας: Μηλας σαν να εχεις ζησει σ αυτον τον κοσμο...
Νορα: Γιατι ετσι ειναι Λουκα, δεν ξερεις τον αλιθινο κοσμο γιατο εχεις συζησει σε εναν κοσμο πλουτου και προνομοιων. Η μητερα σου δεν χρειαστηκε να εργαστει ουτε μεσα ουτε εξω απο το σπιτι, γιατι και στο σπιτι ειχε ανθρωπους που το εκαναν για εκεινη...
Λουκας: Και οι γονεις σου??? ποτε δεν μιλας για αυτους.Η μητερα σου δουλευε??
Νορα: Λουκα ξερεις πως δεν μ αρεσει να μιλαω γι αυτο το θεμα.
Ο λουκας ηξερε οτι ειναι παρακυνδυνευμενο απλα εψαχνε ενα θεμα να σταθει...
Λουκας: Εγω νομιζω οτι εκει ειναι το προβλημμα.
Η Νορα δεν μπηκε στον κοπο να απαντησει...Βγηκε απο το αυτοκινητο και ξεκινησε να περπατα χωρις να τον περιμενει.
Λουκας: Μπορουμε τωρα να αλλαξουμε θεμα? (ποιανωντας την απο το μπρατσο)
Νορα: Η συζητηση μαζι σου ειναι πολυ κουαρστικη τελικα...
Λουκας: Ειναι θεμα πρακτικης...Το εχεις ξεχασει νομιζω... Σιγα σιγα θα ξανασυνηθησεις... Ειμαι σιγουρος...
Μπηκαν σε ενα πανακριβο εστιατοριο. Και οταν ο σερβιτορος τους εβαλε κρασι η Νορα αποφασησε να ανοιξει το θεμα για το οποιο ηθελε να μιλησει μαζι του...

Αραγε πως θα το παρει ο Λουκας???
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από nora1 Παρ Φεβ 11, 2011 10:38 pm

Τι το τόσο σοβαρό έχει συμβεί με τους γονείς της Νόρας? Βάλτε συνέχεια γρήγορα για να μάθουμε κι εμείς την αντίδραση του Λουκά στο θέμα που θι'ανοίξει η Νόρα!
nora1
nora1
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Αιγόκερως Βουβάλι
Αριθμός μηνυμάτων : 562
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Στο κρεβάτι του πρώην συζήγου μου by Nora and Viky with mutch mutch love!!!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Δευ Φεβ 14, 2011 2:36 am

Επεισοδιο 22
Η συζητηση αρχιζει...

Λουκας: Γιατι πραγμα??
Νορα: Σκοπευεις να αναλαβεις τον Μανο κοντρα στην Ευα???
Ηπιε μια γουλια κρασι πριν δωσει την απαντησει του
Λουκας: Δεν συνηθιζω να μιλαω για τους πελατες μου εξω απο το γραφειο μου Νορα...
Νορα: Σε παρακαλω Λουκα, ο Μανος και η Ευα ειναι φιλοι μας. Ο Μανος ειναι ο κλλητος σου.
Λουκας: Εχω πολλους φιλους...
Νορα: Μου φαινετε περιεργο ειλικρινα...Πληρωνεις το προνομοιο της εταιριας σου...
Αφησε το ποτηρι του πανω στο τραπεζι...
Λουκας: Προσεχε Νορα, δεν θελω να κανουμε σκηνη εδω μεσα ετσι δεν ειναι???
Νορα: Ξερω οτι θα αναλαβεις τον Μανο οποτε δεν θελω να το αρνηθεις Λουκα...
Λουκας: Και ειναι προβλημα αυτο???
Νορα: Ναι για την Ευα ειναι...
Λουκας: Και???
Νορα: Δεν θελω να αναλαβεις τον Μανο!
Λουκας: Ε??
Νορα: Θελω να δωσεις την υποθεση σε καποιν αλλον.
Ο Λουκας εγειρε πισω την καρεκλα του.
Λουκας: Και γιατι να το κανω αυτο?
Νορα: Επειδη δεν νομιζω οτι μπορεις να γινεις αντικειμενικος.
Λουκας: Εχω εκπροσωπησει πολλους φιλους μου στο παρελθον στα δικαστηρια και μεχρι τωρα δεν εχω κανενα παραπονο...
Νορα: Γι αυτο ακριβως. Δεν θελω να καταστρεψεις την ζωη της Ευας μονο και μονο για να με εκδικηθεις...
Την κοιταξε προσεκτικα...
Λουκας: Κι αν αφησω την υποθεση εσυ τι θα μου δωσεις για ανταλαγμα??? Θα ερθεις να μινεις μαζι μου???
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2254
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 30
Ασχολίες : Χορο, τραγουδι, μουσικη και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
Χιούμορ : Ελπιζω πως εχω

http://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης