Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παναγιώτης Μπουγιούρης: Η απιστία, τα one night stand, η Οικονομάκου και το σχόλιο για τη Μελέτη 25.2.11

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Μπουγιούρης: Η απιστία, τα one night stand, η Οικονομάκου και το σχόλιο για τη Μελέτη 25.2.11 Empty Παναγιώτης Μπουγιούρης: Η απιστία, τα one night stand, η Οικονομάκου και το σχόλιο για τη Μελέτη 25.2.11

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Σαβ Μαρ 05, 2011 12:31 am

Ο Παναγιώτης Μπουγιούρης ήταν ο δεύτερος καλεσμένος στο «Βράδυ» του Πέτρου Κωστόπουλου και μίλησε για την απιστία, τα one night stand αλλά και τα «Μυστικά της Εδέμ» και όλη την παραφιλολογία που ακολούθησε την αποχώρησή του.

Έχει απατήσει ποτέ κάποια σύντροφό του; «Το αποφεύγω, δεν μπορώ να το κάνω. Θα ήθελα να έχω αυτό το θράσος αλλά δεν μπορώ. Πάντα ήμουν μετρημένος όταν ήμουν σε δημόσιο χώρο και πριν γίνω γνωστός. Δεν μου άρεσε ούτε να προκαλώ ούτε να κάνω ιδιαίτερη αίσθηση».

Τον ενοχλεί που οι γυναίκες έχουν γίνει κυνηγοί στο θέμα του φλερτ; «Παίζαμε τόσα χρόνια το χαρτί ότι ο άντρας έχει το δικαίωμα να έχει το θράσος. Αλλά γιατί να καταπιέζονται; Μπορούν να γίνουν πιο ανοιχτές».

Ο Παναγιώτης Μπουγιούρης μιλώντας στην εκπομπή «Μες Στην Καλή Χαρά» είχε παραδεχτεί τη σχέση του με την Αθηνά Οικονομάκου αλλά όταν εκείνη ρωτήθηκε από τον Θέμο Αναστασιάδη σχετικά δεν θέλησε να απαντήσει. Πώς το σχολιάζει ο ίδιος; «Το έκανα πολύ ειλικρινά. Η υπόληψη μιας γυναίκας είναι πιο σημαντική από αυτή ενός άντρα οπότε αν μια γυναίκα θέλει να την προστατεύσει με τον τρόπο της δεν θα πω κάτι, δεν θα την διαψεύσω» είπε ο δημοφιλής ηθοποιός και ο Πέτρος Κωστόπουλος συμφώνησε μαζί του καθώς όπως είπε, αυτή η απάντηση δείχνει άντρα παλαιάς κοπής.

Ο Παναγιώτης Μπουγιούρης αναφέρθηκε ακόμη στις γυναίκες λέγοντας που του αρέσουν «όσες έχουν κοντά μαλλιά, αυτές που τολμούν μια τέτοια αλλαγή» ενώ όταν ο οικοδεσπότης Πέτρος Κωστόπουλος του έφερε ως παράδειγμα την Ελεονώρα Μελέτη, εκείνος τη χαρακτήρισε «πολύ γοητευτική σαν γυναίκα».

Για τα «Μυστικά της Εδέμ»: «Πέντε μήνες πριν τελειώσει η δεύτερη σεζόν αισθάνθηκα ότι δεν είχα το κουράγιο και από άποψη κούρασης σωματικής αλλά και καλλιτεχνικά. Είμαι τρομερά ανασφαλής στο καλλιτεχνικό κομμάτι. Διαρκώς κάτι με τρώει και μπορεί να παρερμηνευτεί- να πουν ότι πουλάω μούρη. Εκεί πάνω εξέφρασα την επιθυμία να μην είμαι γιατί ο κόσμος περιμένει περισσότερα και δεν μπορώ να τα δώσω. Δεν μετάνιωσα που έφυγα, δεν μπορώ να ξέρω πως θα γινόταν αν δεν έφευγα. Πολλοί πίστεψαν ότι την ψώνισα και στεναχωρήθηκα. Οφείλω την καριέρα μου σε ένα κανάλι που με στήριξε πολύ. Δεν υπάρχει πρόταση για να γυρίσω αλλά σε οτιδήποτε μου ζητηθεί απ’ το κανάλι, απ’ την παραγωγή θα το κάνω. Ζητάω συγνώμη από κάποιους ανθρώπους που μπορεί να τους πίκαρα».

Για τις ερωτικές σκηνές: «Ήμουν τυχερός και όλες οι παρτενέρ μου ήταν γοητευτικές και θα μπορούσα να παρασυρθώ. Το χειρότερο είναι ότι υπάρχει πάντα ο ύπουλος ο σκηνοθέτης που σε κόβει στο καλύτερο, υπάρχει και η ζήλια, καταλαβαίνεις».

Για τα one night stand: «Σαν άντρας που έχω ζήσει τη ζωή μου, ναι, έχω κάνει».

yupi

news-piper.blogspot.com .


EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Μπουγιούρης: Η απιστία, τα one night stand, η Οικονομάκου και το σχόλιο για τη Μελέτη 25.2.11 Empty Απ: Παναγιώτης Μπουγιούρης: Η απιστία, τα one night stand, η Οικονομάκου και το σχόλιο για τη Μελέτη 25.2.11

Δημοσίευση από Manos_edem Δευ Μαρ 07, 2011 3:35 am

Ελευθερία σ'ευχαριστούμε. Πολύ ωραία συνέντευξη.
Manos_edem
Manos_edem
Τουρίστας
Τουρίστας

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2011
Ασχολίες : Διάβασμα, βόλτες, Tv
Χιούμορ : Ναι έχω πολύ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης