Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παναγιώτης Πετράκης: «Είναι το ριζικό του Λουκά να ξεβολεύεται»

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: «Είναι το ριζικό του Λουκά να ξεβολεύεται» Empty Παναγιώτης Πετράκης: «Είναι το ριζικό του Λουκά να ξεβολεύεται»

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Κυρ Φεβ 20, 2011 6:18 am

Ο Παναγιώτης Πετράκης μιλάει για τις εξελίξεις που συνέβησαν στα «Μυστικά της Εδέμ» και για τα όσα περνάει ο Λουκάς, για την φετινή συνεργασία του με την Αντιγόνη Δρακουλάκη στο θέατρο αλλά και για το προσωπικό του CD.


Περνάς πάλι τις δοκιμασίες σου, με τον Νικόλα να σε απελπίζει σε ότι αφορά το γάμο και τη μέλλουσα πεθερά να μη φεύγει από το σπίτι.
«Παλιά μου τέχνη κόσκινο! Βγήκα και πάλι στη γύρα. Είναι το ριζικό του Λουκά να ξεβολεύεται».
Φέτος επιλέξατε με την Αντιγόνη να είστε και στο θέατρο μαζί. Μιλάμε για τέτοιο δέσιμο μεταξύ σας.
«Φυσικά! Είμαστε στο θέατρο “Πόρτα” στην παράσταση του Τζιν Κερ, “Μαίρη, Μαίρη”, σε σκηνοθεσία του Γιώργου Κιμούλη, με τους Μάνο Παπαγιάννη, Ισίδωρο Σταμούλη, Ευγενία Παναγοπούλου. Δημιουργείται μια όμορφη ατμόσφαιρα και χαίρομαι που επιτεύχθηκε ο αρχικός μας στόχος, γιατί αξίζει να σου πω ότι το έργο μας το είχε προτείνει η Έλενα Ακρίτα. Ο στόχος ήταν λοιπόν να περάσει ο κόσμος δυο ξένοιαστες ώρες».
Τι γίνεται με την προετοιμασία του προσωπικού σου CD;
«Είμαι σε καλό δρόμο. Επιλέγω τα τραγούδια και νομίζω ότι θα βγει κάτι καλό».
Πηγή: Τηλεκοντρόλ
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Admin
Admin

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2011
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Παναγώτης Πετράκης και ξερό ψωμί
Χιούμορ : Οχι σαν του Λουκα αλλα καλοοοο!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: «Είναι το ριζικό του Λουκά να ξεβολεύεται» Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: «Είναι το ριζικό του Λουκά να ξεβολεύεται»

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Κυρ Φεβ 20, 2011 6:40 am

Σ'ευχαριστούμε Έλλη!
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης