Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η Σιντορέλα πήρε τον τίτλο του Next Top Model

Πήγαινε κάτω

Η Σιντορέλα πήρε τον τίτλο του Next Top Model Empty Η Σιντορέλα πήρε τον τίτλο του Next Top Model

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Κυρ Φεβ 20, 2011 4:28 am

Το μικρότερο ηλικιακά κορίτσι, με καταγωγή από την Αλβανία, η γλυκιά Σιντορέλα κέρδισε τον διαγωνισμό-reality Next Top Model του ΑΝΤ1.

Το γύρισμα ολοκληρώθηκε πριν καμιά ώρα περίπου με τα συνεργεία των τηλεοπτικών καναλιών να περιμένουν καρτερικά κάποια δήλωση των συνεργατών της εκπομπής στο παρκινγκ των ΚΑΠΠΑ Studios στα Σπάτα . Ο Χριστόπουλος παρέπεμψε τους συναδέλφους για την Δευτέρα-την ημέρα του τελικού- η Καγιά από την άλλη δεν απάντησε στις σχετικές ερωτήσεις για να δημιουργήσει αγωνία εν όψει τελικού. Ωστόσο εμείς μάθαμε. Η Σιντορέλα κρίθηκε ως η πιο άξια από την λοιπή ομάδα, ξεπέρασε την Ευαγγελία την Ιωάννα και την Έλενα και πήρε το αποκλειστικό συμβόλαιο μεγάλης εταιρείας καλλυντικών. Ένα συμβόλαιο που θα την στείλει στη Νέα Υόρκη. Να ευχηθούμε στην μικρή Σιντορέλα να κάνει την καριέρα που ονειρεύτηκε

gossip-tv.gr
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης