Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Περικλής Κασσανδρινός: «Έπαιξα ξύλο για μια γυναίκα» Gossip tv 16/2/2011

Πήγαινε κάτω

Περικλής Κασσανδρινός: «Έπαιξα ξύλο για μια γυναίκα» Gossip tv 16/2/2011 Empty Περικλής Κασσανδρινός: «Έπαιξα ξύλο για μια γυναίκα» Gossip tv 16/2/2011

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Πεμ Φεβ 17, 2011 9:15 pm

Περικλής Κασσανδρινός: «Έπαιξα ξύλο για μια γυναίκα»

Τσαμπουκάς προέκυψε ο Περικλής Κασσανδρινός, που εξομολογήθηκε ότι έχει παίξει ξύλο ακόμα και για τα μάτια μιας γυναίκας! «Σπάνια ξεσπάω, αλλά όταν ξεσπάσω τα κάνω όλα λίμπα σε σημείο που κάποιες φορές εκτίθεμαι, χάνω και το δίκιο μου», είπε μεταξύ άλλων.
«Είμαι ήρεμος άνθρωπος και εσωστρεφής... Όμως, έχω ξεσπάσματα και είναι άσχημα. Σε αυτές τις περιπτώσεις δεν μπορώ να ελέγξω τα πράγματα», εξομολογήθηκε ο ηθοποιός στην πρωινή εκπομπή του Mega, διαβεβαιώνοντας πως έχει χτυπήσει άνδρα αλλά γυναίκα όχι και ούτε με λουλούδι.

Μάλιστα, ο Περικλής εξιστόρησε έναν μεγάλο του καβγά, οπότε και έδειρε έναν άλλο άνδρα επειδή φλέρταρε την κοπέλα που συνόδευε! «Για τα μάτια μιας γυναίκας έχει γίνει... Πείραξε την κοπέλα πολύ άσχημα, αλλά και όταν κατάλαβε ότι συνοδευόταν συνέχισε να το κάνει», είπε ο ηθοποιός. «Τις έφαγε! Έγιναν ξαφνικά όλα. Του είπα να σταματήσει αλλά μου απάντησε με ανάγωγο τρόπο. Εκεί δεν υπάρχει διάλογος», συνέχισε και πρόσθεσε πως ο άλλος του ζήτησε και... συγνώμη.

Κι ενώ ο ίδιος δήλωσε συνεσταλμένος και ντροπαλός από παιδί, η Φαίη Σκορδά τον... «άδειασε», αφού επικαλέστηκε συνέντευξή του στην οποία είχε παραδεχθεί πως είχε χαστουκίσει μία συμμαθήτριά του στο δημοτικό και κάλεσαν τους γονείς του!

«Πού το ανακαλύψατε; Το είχα ξεχάσει αυτό! Υπάρχει ένα μεγάλο κενό από τότε που ήμουν στο δημοτικό», απάντησε γελώντας ο Περικλής και παραδέχθηκε πως το περιστατικό είναι αληθινό.

Πηγή: http://tamystikathsedem.forumotion.net/forum
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Admin
Admin

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2011
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Παναγώτης Πετράκης και ξερό ψωμί
Χιούμορ : Οχι σαν του Λουκα αλλα καλοοοο!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης