Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χρύσα Παππά~yupi.gr 4.1.2011

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Χρύσα Παππά~yupi.gr 4.1.2011 Empty Χρύσα Παππά~yupi.gr 4.1.2011

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Σαβ Ιαν 29, 2011 8:38 pm

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωινό Mou» ήταν σήμερα το πρωί η Χρύσα Παππά, η οποία μίλησε για το πώς αποφάσισε να κατέβει στην Αθήνα, τις δουλειές από τις οποίες έχει περάσει αλλά και για το γάμο.

Για το πώς αποφάσισε να γραφτεί στη δραματική ζωή: «Στην Αθήνα ήρθα το 2004. Τελείωσα τη σχολή το 2000 έκανα 4 χρόνια το "αγροτικό" μου και μετά κατέβηκα στην Αθήνα. Μετά τη δραματική σχολή σπούδασα στο Αριστοτέλειο στη Γαλλική φιλολογία. Πριν τελειώσω το θέατρο άρχισα να διαβάζω θεατρικά σενάρια, έβλεπα παραστάσεις και οι γονείς μου κάτι είχαν καταλάβει. Εγώ τους ανακοίνωσα απλά πως αφού πέρασα στο πανεπιστήμιο, τώρα θα πάω να σπουδάσω στη δραματική σχολή».

Για τις δουλειές που έκανε πριν γίνει ηθοποιός: «Η πρώτη μου δουλειά ήταν πωλήτρια σε κατάστημα καλλυντικών, μετά παπουτσιών και πλασιέ βιβλίων door to door».

Για το πώς γυμνάζεται: «Πάω γυμναστήριο για να εκτονωθώ όχι για να γυμναστώ και κάνω βόλτες και με το σκυλί μου το οποίο σήμερα είναι 22 κιλά. Το είχα βρει μέσα σε μία σακούλα σκουπιδιών με άλλα 5 και είχε ακόμα τον ομφάλιο λώρο».

Για το γάμο και τις σχέσεις της: «Μ’ αρέσει η εργένικη ζωή, χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν μουβ αρέσει να έχω σχέση. Προσαρμόζομαι μέσα στη σχέση. (...) Θα ήθελα να παντρευτώ, δεν με φοβίζει. Δεν έχω φτάσει ποτέ κοντά στο να παντρευτώ. Έχω φτάσει όμως κοντά στο να κάνω μία σοβαρή σχέση. Έχω συζήσει και με κάποιον. Δεν με αφορά καθόλου όμως το διαδικαστικό θέμα της κουλούρας».

Για τη ζωή της: «Μ’ αρέσει η ζωή που ζω τώρα, την ονειρευόμουν, αισθάνομαι πολύ καλά. Αν έπρεπε κάτι να αλλάξω, θα ήταν να προσθέσω λίγο ελεύθερο χρόνο».

Για τον εαυτό της: «Θεωρώ ότι είμαι όμορφη. Δεν ξέρω όμως τι μπορεί να κάνω και αν το κάνω για να ελκύω τους άνδρες (...) Στα 18 μου έκανα τη δική μου επανάσταση. (...) Θα ήθελα να οδηγώ μηχανή αλλά φοβάμαι πολύ».

Για το πιο τρελό πράγμα που έκανε μέχρι τώρα: «Όταν ήμουν 22 πήγα με μία φίλη μου στην Ηγουμενίτσα για να πάμε Κέρκυρα, αποφασίσαμε να κατέβουμε στην Καλαμπάκα για να περάσουμε το βράδυ και να πάρουμε την επόμενη μέρα το ΚΤΕΛ να φτάσουμε στον τελικό προορισμό μας. Δεν ξέρω αν είναι το πιο τρελό πράγμα, δεν είναι τίποτα σπουδαίο αλλά...».

Για το αν δέχεται την απιστία: «Δεν ξέρω αν με έχουν απατήσει, δεν το έχω μάθει. Πιστεύω όμως πως έχει συμβεί. Κάποτε πίστευα πως δεν συμβαίνει σε όλους αλλά μεγάλωσα και άρχισα να αναθεωρώ. Δεν με ενδιαφέρει όμως».

http://www.yupi.gr/gossip/c24552/Xrysa_Pappa.html.



EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρύσα Παππά~yupi.gr 4.1.2011 Empty Απ: Χρύσα Παππά~yupi.gr 4.1.2011

Δημοσίευση από Sofia_17 Σαβ Ιαν 29, 2011 9:33 pm

Ευχαριστούμε Ελευθερία
Sofia_17
Sofia_17
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης