Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Kασσανδρινός: "Οταν είμαι σε μια σχέση δίνω τον καλύτερο μου εαυτό"

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Kασσανδρινός: "Οταν είμαι σε μια σχέση δίνω τον καλύτερο μου εαυτό" Empty Kασσανδρινός: "Οταν είμαι σε μια σχέση δίνω τον καλύτερο μου εαυτό"

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Σαβ Ιαν 29, 2011 8:29 pm


Tον γνωρίσαμε μέσα απο την καθημερινή σειρά του Mega "Τα Μυστικά της Εδέμ". O Χρήστος της τηλεοπτικής ιστορίας που συγκλονίζει αποκαλύπτει πως προβληματίστηκε όταν του προτάθηκε ο συγκεκριμένος ρόλος. Φυσικά, δεν το μετάνιωσε. "Ο Χρήστος είναι μπλεγμένος παντού, κρατάει πάντα μυστικά και παράλληλα φέτος τον είδαμε να αγαπάει πραγματικά" λέει στο περιοδικό "7 Μέρες TV". Πως είναι όμως στην προσωπική του ζωή ο Περικλής Κασσανδρινός; "Οταν είμαι σε μια σχέση δίνω τον καλύτερο εαυτό μου και περιμένω αυτό να εκτιμηθεί. Εχει υπάρξει στιγμή που πραγματικά ήθελα να φύγω, αλλά δεν μπορούσα. Ημουν εκεί, μέχρι που τελείωσε. Πάντοτε δίνω ευκαιρίες σε ανθρώπους, γιατί λάθη κάνουμε όλοι. Απλώς κάποια στιγμή νομίζω οτι τα "θέλω" ενός ζευγαριού μπορεί απο κάποιο σημείο και μετά να μη συμβαδίζουν".

Πηγή: tv-gossip.gr.



EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Kασσανδρινός: "Οταν είμαι σε μια σχέση δίνω τον καλύτερο μου εαυτό" Empty Απ: Kασσανδρινός: "Οταν είμαι σε μια σχέση δίνω τον καλύτερο μου εαυτό"

Δημοσίευση από Sofia_17 Σαβ Ιαν 29, 2011 9:34 pm

Ευχαριστούμε Ελευθερία
Sofia_17
Sofia_17
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης