Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γιώργος Κυρίτσης: Τι σχεδιάζει μετά την «Εδέμ»; ~ Gossip Tv

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Γιώργος Κυρίτσης: Τι σχεδιάζει μετά την «Εδέμ»; ~ Gossip Tv  Empty Γιώργος Κυρίτσης: Τι σχεδιάζει μετά την «Εδέμ»; ~ Gossip Tv

Δημοσίευση από Sofia_17 Τετ Ιαν 12, 2011 4:51 am

Γιώργος Κυρίτσης: Τι σχεδιάζει μετά την «Εδέμ»;
Δημοσιεύθηκε: 14.11.10 20:35 ~ Gossip Tv


Τα «μυστικά της Εδέμ» προς λύπη πολλών φέτος ρίχνουν αυλαία. Ποιά όμως τα σχέδια του Γιώργου Κυρίτση που είναι ένας εκ των δυο σεναριογράφων της σειράς; Ο Γιώργος Κυρίτσης μετά την απόφαση της Έλενας Ακρίτα να αφήσει την πένα και να μην ασχοληθεί ξανά με τα τηλεοπτικά σενάρια μετά τους τίτλους τέλους της σειράς ο ίδιος επέλεξε να συνεχίσει. Ο επιτυχημένος σεναριογράφος θα συνεχίσει μόνος του έχοντας στο πλευρό του όλη τη σεναριακή ομάδα που έχει δημιουργήσει με την Έλενα. Έτσι ο Γιώργος Κυρίτσης έχει κάνει κάποιες συζητήσεις με τους ιθύνοντες του Μεγάλου Καναλιού γα την επόμενη σεζόν. Μάλιστα σύμφωνα με πληροφορίες, έχει ζητήσει αν είναι εφικτό, η επόμενη συνεργασία του με το κανάλι να είναι σε εβδομαδιαία βάση ώστε να μπορέσει να πάρει “ανάσες” ξεκούρασης.
Sofia_17
Sofia_17
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιώργος Κυρίτσης: Τι σχεδιάζει μετά την «Εδέμ»; ~ Gossip Tv  Empty Απ: Γιώργος Κυρίτσης: Τι σχεδιάζει μετά την «Εδέμ»; ~ Gossip Tv

Δημοσίευση από Sofia_17 Τετ Ιαν 12, 2011 6:21 am

Ο Γιώργος Κυρίτσης αποκαλύπτει… μυστικά για τα επόμενα επεισόδια των Μυστικών!
Δημοσιεύθηκε: 11.01.11 08:06 ~ Gossip Tv

Τα δύο-τρία πιο βασικά μυστικά των εξελίξεων στα επεισόδια που έρχονται αποκαλύπτει ο Γιώργος Κυρίτσης! Σύμφωνα με τον σεναριογράφο, θα δούμε να εκτυλίσσεται στους δέκτες μας για δεύτερη φορά η δίκη της Αντιγόνης Λαζαρίδη για την υπόθεση της δολοφονίας του Χατζηβασιλείου, ενώ θα δούμε και ποιος κρύβεται πίσω από τα διαμάντια και την απαγωγή της «Εύας», γεγονός που θα οδηγήσει τον «Στέφανο» στη φυλακή.
Η «Νταίζη», εξάλλου, θα φθάσει στα άκρα για να απαλλαγεί από τον «Μπέλο», μη διστάζοντας να στήσει μέχρι και τη δολοφονία του, ενώ, τέλος, ο «Λουκάς» θα προσπαθήσει έξυπνα και με χιούμορ να καθυστερήσει το γάμο του με τη «Ντόρα».
Πηγή: Έθνος
Sofia_17
Sofia_17
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιώργος Κυρίτσης: Τι σχεδιάζει μετά την «Εδέμ»; ~ Gossip Tv  Empty Απ: Γιώργος Κυρίτσης: Τι σχεδιάζει μετά την «Εδέμ»; ~ Gossip Tv

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Τετ Ιαν 12, 2011 8:37 pm

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ !
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης