Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παναγιώτης Πετράκης

Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης Empty Παναγιώτης Πετράκης

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Κυρ Ιαν 09, 2011 8:18 pm

Παναγιώτης Πετράκης 400_petrakis1_medium
Ο ίδιος προσπαθεί να κρατάει μέσα στους τέσσερις τοίχους του σπιτιού του την προσωπική του ζωή, αλλά όταν η κουβέντα έρχεται στην Ειρήνη της καρδιάς του, η φωνή του αλλάζει χρώμα:


«Προτιμώ να ξυπνάω μόνος το πρωί. Ωστόσο έχω ξυπνήσει πολύ νωρίς για να ετοιμάσω πρωινό για την αγαπημένη μου, αλλά δεν θέλω αυτό να γίνεται κάθε μέρα, γιατί μετά καταντάει ρουτίνα και χάνεται το στοιχείο της έκπληξης. Αυτή την περίοδο είμαι σε μια πολύ καλή φάση στην προσωπική μου ζωή. Δυστυχώς δεν μπορούμε να βρισκόμαστε όσο συχνά θα θέλαμε, αλλά προσπαθούμε, όσο μπορούμε, να έχουμε ποιοτικές στιγμές. Είμαστε μαζί εδώ και ενάμιση χρόνο και έχουμε μια πολύ ήρεμη σχέση. Αυτό που με γοήτευσε στην Ειρήνη είναι η έλλειψη εγωισμού και η δοτικότητά της. Με έχει συγκινήσει πολλές φορές με τη συμπεριφορά της. Η τελευταία φορά ήταν στις 15 Αυγούστου, την ημέρα της γιορτής μου. Είχαμε πάει σε ένα κλαμπ και τα μεσάνυχτα είχε συνεννοηθεί με τον DJ να παίξουν ένα τραγούδι της Όφρα Χάζα, που αγαπώ ιδιαίτερα, λέγεται Latet και σημαίνει “να δίνεις”. Ομολογώ ότι εκείνη τη στιγμή δάκρυσα». Πόσες πιθανότητες δίνει στον εαυτό του το 2011 να τον βρει παντρεμένο; «Όχι πολλές. Στο μυαλό μου ο γάμος είναι συνυφασμένος με ένα παιδί. Και σε αυτή τη φάση της ζωής μου δεν έχω τον χρόνο που απαιτείται για να αφιερώσω στην ανατροφή ενός παιδιού. Στο ίδιο μήκος κύματος είναι και η Ειρήνη, οπότε μάλλον ταιριάζουμε και σε αυτό».



Πηγή:Οκ
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης