Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η απάντηση της Έλενας Ακρίτας στην αποχώρηση του Μπουγιούρη!!!

Πήγαινε κάτω

Η απάντηση της Έλενας Ακρίτας στην αποχώρηση του Μπουγιούρη!!! Empty Η απάντηση της Έλενας Ακρίτας στην αποχώρηση του Μπουγιούρη!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Πεμ Ιαν 06, 2011 11:58 pm

Η απάντηση της Έλενας Ακρίτα για την αποχώρηση Μπουγιούρη!
Επισκέπτ στό Δευ 3 Jan 2011 - 11:03

.Μέσω της σελίδας της στο Facebook αποφάσισε να απαντήσει η Έλενα Ακρίτα για τα όσα ήρθαν στο φως για την απομάκρυνση του Παναγιώτη Μπουγιούρη από τα «Μυστικά της Εδέμ».

Μόλις χθες σας είχαμε γράψει ότι ο Παναγιώτης Μπουγιούρης δεν θα είναι τελικά στον τρίτο κύκλο της επιτυχημένης σειράς του MEGA «Τα μυστικά της Εδέμ». Αιτία, όπως γράφτηκε το γεγονός ότι ο γνωστός ηθοποιός ζήτησε από την Έλενα Ακρίτα να κάνει πιο… χαλαρά γυρίσματα, ώστε να μπορέσει να προγραμματίσει και τις άλλες του δουλειές.

Τώρα λοιπόν η σεναριογράφος έρχεται να δώσει τη δική της απάντηση στα όσα γράφτηκαν και ακούστηκαν.

Λέει λοιπόν στη σελίδα της στο Facebook: «Μου είπε ότι είναι πολύ κουρασμένος και οφείλουμε όλοι να το σεβαστούμε αυτό»!

Και συνεχίζει: «Και για να απαντήσω και σε κάποιες ακόμα ερωτήσεις σας, φιλαράκια: Ο ρόλος του Μάνου δεν μπορεί να ερμηνευτεί από άλλον ηθοποιό. Αυτό θα ήταν γελοίο και αντικαταστάσεις εμείς δεν κάνουμε ποτέ. Όλη ανεξαιρέτως η υπόλοιπη ομάδα παραμένει ακριβώς όπως είναι με την ενδεχόμενη προσθήκη κάποιων ρόλων. Ελπίζω να σας κάλυψα. Ξέρω πόσο αγαπάτε τη σειρά και νομίζω ότι πρέπει να σας τιμήσω, όπως μας τιμάτε»!

Και αν αναρωτιέστε ποια θα είναι αυτά τα νέα πρόσωπα που θα προστεθούν στο καστ της πετυχημένης σειράς, μάθαμε ότι ακούγεται πολύ έντονα πως στο καστ της πετυχημένης σειράς είναι πολύ πιθανό να δούμε τον Κώστα Σπυρόπουλο.

Υπομονή μέχρι τη νέα σεζόν λοιπόν, έρχονται ραγδαίες αλλαγές.

Πηγή:www.star.gr


EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης