Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 560 - ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 4/5/2011

Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 560 - ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 4/5/2011 Empty ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 560 - ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 4/5/2011

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Κυρ Μάης 01, 2011 2:54 am

Ο Πέτρος δείχνει στη Μελίτα μια λίστα με όλες τις παράνομες αγοραπωλησίες του Στέφανου και της λέει ότι η ίδια θα αποφασίσει ανθέλει να δουν το φως της δημοσιότητας ή όχι. Ο Χρήστος εξηγεί στον Παναγιώτη ότι ο φάκελος με τα διαμάντια βρέθηκε τυχαία στο αυτοκίνητο της Νταίζης και, ο ίδιος με τη Νταίζη, προκειμένου να μην μπλέξουν, μεταβίβασαν το πρόβλημα στον Λευτέρη. Ο Παναγιώτης, όμως, δεν πείθεται. Την ίδια ιστορία υποστηρίζουν η Αντιγόνη και η Νταίζη και τελικά όλοι αφήνονται ελεύθεροι. Η Αγγέλα περιποιείται την πληγή του Ηλία. 'Οταν, όμως, του λέει να ειδοποιήσουν τη Δάφνη, εκείνος αρνείται. Η εταιρία, όπου εργάζεται η Νόρα, της γνωστοποιεί ότι την απολύουν, προκειμένου να μην εμπλακούν ούτε έμμεσα στο σκάνδαλο του Ρούσσου. Ο Λουκάς θεωρεί ότι ευθύνεται ο Πέτρος και, σε έξαλλη κατάσταση, πηγαίνει να τον συναντήσει. Ο Πέτρος αρνείται κάθε ανάμειξη, αλλά ο Λουκάς τού λέει ότι στο εξής θα είναι και ο ίδιος αμείλικτος. Η Στέλλα, απογοητευμένη κι αυτή από τον Πέτρο, αποφασίζει να κρατηθεί μακριά του...
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης