Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 557 - ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 2/5/2011

Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 557 - ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 2/5/2011 Empty ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 557 - ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 2/5/2011

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Κυρ Μάης 01, 2011 2:48 am

Η παρέα προσπαθεί να καταλάβει ποιος κρύβεται πίσω από την επιστροφή του dvd, όπου ο Λευτέρης αποκαλύπτει στην Εύα όλη την αλήθεια για το βουνό και τα διαμάντια. Παρόλη την ανησυχία τους, αποφασίζουν να στείλει ο Λευτέρης τα διαμάντια στους συγγενείς της 'Αννας. Η Αντιγόνη, από την άλλη, δεν μπορεί να καταλάβει ποιος άλλος θα μπορούσε να έχει συμφέρον να μη μαθευτεί η τοποθεσία όπου βρίσκεται θαμμένο το πτώμα του Αραβαντινού και προσπαθεί να λύσει το μυστήριο. Η Εριέττα, εκνευρισμένη από τη διασπορά πληροφοριών για τη ζωή της, επισκέπτεται τον Πέτρο και του λέει να μην υποτιμά τη δύναμή της. Τον προειδοποιεί πως, αν συνεχίσει το βρόμικο πόλεμο, θα τον μιμηθεί και η ίδια και τότε οι συνέπειες θα είναι απρόβλεπτες. Ο Πέτρος καλείται από τον ανακριτή για κατάθεση. Η Στέλλα φοβάται πως αυτό θα είναι η αρχή του τέλους της καριέρας του Λουκά και της Νόρας. Η αστυνομία συλλαμβάνει τον Λευτέρη, την ώρα που ταχυδρομεί το φάκελο με τα διαμάντια.
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης