Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eξελίξεις!

Πήγαινε κάτω

Eξελίξεις! Empty Eξελίξεις!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Κυρ Απρ 03, 2011 7:32 pm

Όπως γνωρίζετε καλά οι λάτρεις της σειράς η Μελίτα και η Εριέτα διεκδικούν την καρδιά του Στέφανου ο οποίος ενώ θέλει την πρώτη έχει βρει καταφύγιο στην αγκαλιά της δεύτερης την οποία υπερασπίζεται με νύχια και με δόντια.Η Μελίτα προσάπτει βαρύ κατηγορώ στην Εριέττα που με τη σειρά της κατηγορεί ανοιχτά τον πατέρα της Μελίτας για όλα(για το ότι σκότωσε με την παρέα του τον δικό της πατέρα, για το ότι αθώωσε το δολοφόνο του θετού της πατέρα κ.α).Από την άλλη μεριά ο Πέτρος θα δει τις κατηγορίες να έρχονται σα τσουνάμι κατά πάνω του και θα φροντίσει θα προειδοποιήσει την παρέα της Φεγγαρόπετρας πως αν τελικά εμπλακεί το όνομα του θα ανοίξει το στόμα του και θα πει πολλά και για την Εριέτα, το Στέφανο αλλά και για το Μάνο. Μάταια η Στέλλα(ερωτευμένη με τον Πέτρο) θα προσπαθήσει να κάνει τον Πέτρο να τα βρει με το Λουκά και την Εριέτα, οι δεύτεροι είναι ανένδοτοι και αποφασισμένοι να πάνε τον Πέτρο στον εισαγγελέα.

Τώρα όσον αφορά το ζεύγος Νταίζη-Χρήστος, ο δεύτερος θα κουνήσει το μαντήλι στην κακιά της παρέας όταν μάθει την εμπλοκή της με το πτώμα του Αραβαντινού και εκείνη θα γίνει ψυχολογικά ράκος.

Και τέλος ο Λευτέρης θα περάσει και πάλι από τον αστυνόμο προκειμένου να ερωτηθεί για το έργο «Βέρα» και όλα όσα έγιναν σχετικά μ’αυτό. Θα είναι κάτι που θα τον πονέσει, θα του ξυπνήσει μνήμες και στη συνέχεια θα φωτίσει όλο το σκηνικό.

Πηγή:news-piper.blogspot.com
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eξελίξεις! Empty Απ: Eξελίξεις!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Κυρ Απρ 03, 2011 7:33 pm

Tα Μυστικά της Εδεμ περιλαμβάνουν τα πάντα. Έρωτες , σκηνές ζηλοτυπίας, καβγάδες ακόμα και ξύλο..Ναι καλά διαβάστε στα επόμενα επεισόδια ξαπλώστε αναπαυτικά στους καναπέδες σας για να απολαύσετε το μαλλιοτράβηγμα ανάμεσα στην Μελίτα και την Εριέττα

news-piper.blogspot.com .
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης