Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παρασκευή, 10 Δεκεμβρίου 2010 O Παναγιώτης Πετράκης καρφώνει τον Μπουγιούρη που έφυγε από την "Εδέμ" ...

Πήγαινε κάτω

Παρασκευή, 10 Δεκεμβρίου 2010 O Παναγιώτης Πετράκης καρφώνει τον Μπουγιούρη που έφυγε από την "Εδέμ" ... Empty Παρασκευή, 10 Δεκεμβρίου 2010 O Παναγιώτης Πετράκης καρφώνει τον Μπουγιούρη που έφυγε από την "Εδέμ" ...

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Παρ Δεκ 10, 2010 4:59 pm

Παρασκευή, 10 Δεκεμβρίου 2010
O Παναγιώτης Πετράκης καρφώνει τον Μπουγιούρη που έφυγε από την "Εδέμ" ...


Ο Παναγιώτης Πετράκης μιλάει για τα «Μυστικά της Εδέμ»,τα κοινά που έχει με τον Λουκά,αν σκέφτεται να φύγει για καριέρα στην Αμερική,για την προσωπική του ζωή,και αν θα παρουσίαζε μια εκπομπή.

«Μυστικά της Εδέμ» για τρίτη συνεχόμενη χρονιά. Μια σειρά με τεράστια επιτυχία από την μέρα που άρχισε μέχρι και σήμερα. Πως νιώθεις και πoια τα συναισθήματα;
"Φυσικά νιώθω πανευτυχής. Καταρχήν γιατί πάει πολύ καλά η σειρά και δεύτερον γιατί έχω γίνει γνωστός στο ευρύτερο κοινό με αυτήν την σειρά. Ακόμη πιο χαρούμενος για την αγάπη που μου δείχνει ο κόσμος".

Υπάρχουν στοιχεία του χαρακτήρα σου τα ίδια που έχει ο Λουκάς ;
"Το βασικά κοινά χαρακτηριστικά μας είναι στην πίστη μου στο θεσμό της φιλίας, στην αξιοπρέπεια που με διακατέχει, και επίσης νομίζω ότι έχουμε και οι δύο μια έντονη αίσθηση δικαιοσύνης. Δεν μου αρέσει να διαταράσσονται οι ισορροπίες και η ηρεμία στη ζωή μου".

Σε τι διαφέρετε;
"Δεν παρεμβαίνω τόσο πολύ στη ζωή των φίλων μου, λέω την γνώμη μου και δεν προσπαθώ να την επιβάλω. Θεωρό ότι δεν είμαι τόσο καλό παιδί όσο είναι ο Λουκάς".

Ο Παναγιώτης είναι τόσο πολύ ζηλιάρης όσο είναι και ο Λουκάς;
"Ναι, είμαι αρκετά ζηλιάρης."

Θα άφηνες τα «Μυστικά της Εδέμ» και να έπαιρνες το ρίσκο να κάνεις κάτι άλλο, τώρα που έχουνε τόση μεγάλη επιτυχία ;
"Ποτέ. Το έχω πάρει και λίγο προσωπικά το θέμα. Είναι η σειρά στην οποία οφείλω πάρα πολλά και είμαι ευγνώμων. Δεν θα μπορούσα ποτέ να την αφήσω. Όπως την ξεκίνησα θα την τελειώσω".

Τα τρία τελευταία χρονιά ήσουνα μαζί με την Νίνα Λοτσάρη στο Flush Royal. Φέτος τι προέκυψε και χωρίζουν η δρόμοι σας;
"Αποφασίσαμε με την Νίνα να κάνουμε διαφορετικά πράγματα. Ήμασταν τρία χρόνια μαζί και θέλαμε λίγο να ανανεωθούμε έτσι στο μέλλον να έχουμε καινούργιες ιδέες και όρεξη".

Δεν έγινε κάτι;
"Όχι φυσικά. Είμαστε φίλοι δώδεκα χρόνια".

Με την Αντιγόνη Δρακουλάκη εκτός από καλοί συνεργάτες είστε και αχώριστη φίλοι. Έχεις καλή σχέση με τους συναδέλφους σου;
"Δεν συμβαίνει πάντα. Με την Αντιγόνη ξεκίνησε σε μεγάλο βαθμό και έχουμε ταιριάξει απόλυτα. Γι’αυτό γίναμε και κουμπάροι".

Θα άφηνες την τηλεόραση για μεγάλο χρονικό διάστημα για να ασχοληθείς μόνο με το θέατρο;
"Όχι, είναι δυο δουλειές που τις απολαμβάνω πάρα πολύ. Η δουλειά στην τηλεόραση μου αρέσει πολύ".

Έχεις δουλέψει και στην Αμερική. Οι διαφορές είναι μεγάλες από την Ελλάδα;
"Πολύ μεγάλες. Στο θέμα οργάνωσης. Στην Αμερική είναι κανονισμένα τα διαλύματα που θα έχεις κατά την διάρκεια της πρόβας μέχρι τι ιεραρχία υπάρχει να μιλήσεις για κάποιο θέμα που αφορά την παράσταση. Είναι οργανωμένα με έτσι τρόπο που αποφεύγονται οι παρεξηγήσεις και γίνονται όπως πρέπει. Κάτι που διαφέρει από την Ελλάδα".

Το οικονομικό είναι μεγαλύτερο;
"Σαφώς αλλά είναι και διαφορετικό το βιοτικό επίπεδο σε σχέση μ’αυτό της Ελλάδας".

Θα επέστρεφες πίσω στην Αμερική;
"Όχι, τώρα που λειτουργούνε τόσο καλά τα πράγματα εδώ. Πιο μετά ναι".

Να παρουσίαζες μια εκπομπή θα σου άρεσε;
"Ναι, πάρα πολύ. Θα μου άρεσε να παρουσιάζω κάποιο τηλεπαιχνίδι ή ένα τηλεοπτικό μακαζίνο".

Μιας και είσαι μουσικός θα παρουσίαζες ένα reality μουσικής;
"Αν πίστευα ότι γίνετε καθαρά ως talent show παρά ως reality. Το reality δεν με ενδιαφέρει. Δεν με ενδιαφέρουν οι προσωπικές ζωές των παιδιών αλλά το ταλέντο τους. Με αυτό το σκεπτικό θα μου άρεσε. Είμαι από την φύση μου δοτικός και τέτοιου είδους πράγματα μου αρέσουν".

Ο Παναγιώτης στην προσωπική του ζωή πώς είναι αυτή την περίοδο;
"Ήρεμος επιζητώ πάντα την γαλήνη και παλεύει να έχει λίγο προσωπικό χρόνο (γέλια). Περνάω όμορφα. Είμαι σε μια πολύ όμορφη σχέση και χαιρόμαστε τον χρόνο που μοιραζόμαστε μαζί".


πηγή:Prestige Life Style

EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης