Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τα Μυστικά της Εδέμ μπορούσαν να συνεχίσουν(Για τη δημοφιλή σειρά μιλά ο Αλέξανδρος Σταύρου)

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Τα Μυστικά της Εδέμ μπορούσαν να συνεχίσουν(Για τη δημοφιλή σειρά μιλά ο Αλέξανδρος Σταύρου) Empty Τα Μυστικά της Εδέμ μπορούσαν να συνεχίσουν(Για τη δημοφιλή σειρά μιλά ο Αλέξανδρος Σταύρου)

Δημοσίευση από Nikou Σαβ Απρ 23, 2011 2:29 am

Ο Αλέξανδρος Σταύρου που έγινε γνωστός στο πανελλήνιο μετά από μεγάλες επιτυχίες καθημερινών σειρών του Mega μιλά για τα «Μυστικά της Εδέμ» και το τέλος της πετυχημένης σειράς.

Ακολουθούν οι απαντήσεις του Σταύρου σε συνέντευξη του που παραχώρησε στον Ελεύθερο Τύπο.

- Γιατί πιστεύεις ότι τα «Μυστικά της Εδέμ» είχαν τόση μεγάλη απήχηση στο κοινό;
Οι σειρές που έχουν κάνει ο Γιώργος Κυρίτσης και η Έλενα Ακρίτα έχουν πετύχει. Έχουμε πολύ καλό σενάριο και πολύ καλή σκηνοθεσία. Κατ’ αρχάς αυτό βοηθάει πολύ, αλλά είναι και το κλίμα που διαμορφώνεται μέσα στο πλατό ώστε οι ηθοποιοί να είναι χαλαροί και να αποδίδουν το καλύτερό τους.

- Η ξαφνική αποχώρηση της Έλενας Ακρίτας πόσο σε επηρεάζει;
Καταρχήν θα μου λείψει πολύ. Είναι πολύ σημαντική η δουλειά της οπότε η απουσία της θα είναι αισθητή.

- Πιστεύεις ότι ήρθε η ώρα για να σταματήσουν «Τα μυστικά της Εδέμ»;
Αυτό δεν μπορώ να το κρίνω εγώ. Νομίζω ότι θα μπορούσαν να συνεχιστούν. Για να λένε, όμως, ο Γιώργος Κυρίτσης και η Έλενα Ακρίτα μέχρι εδώ ήταν, κάτι παραπάνω θα ξέρουν.

πηγή:http://www.newsbeast.gr/media/arthro/76305/ta-mustika-tis-edem-borousan-na-sunehisoun/
Nikou
Nikou
Public Relations
Public Relations

Αιγόκερως Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2611
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 27
Ασχολίες : ποδόσφαιρο, μπιλιάρδο,χορός, πιάνο, κιθάρα, τραγούδι,ΕΔΕΜΟΦΑΝΑΚΙ
Χιούμορ : το παλεύουμε... :P ;)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα Μυστικά της Εδέμ μπορούσαν να συνεχίσουν(Για τη δημοφιλή σειρά μιλά ο Αλέξανδρος Σταύρου) Empty Απ: Τα Μυστικά της Εδέμ μπορούσαν να συνεχίσουν(Για τη δημοφιλή σειρά μιλά ο Αλέξανδρος Σταύρου)

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Σαβ Απρ 23, 2011 3:24 am

Σ'ευχαριστούμε πολύ Νίκη!
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα Μυστικά της Εδέμ μπορούσαν να συνεχίσουν(Για τη δημοφιλή σειρά μιλά ο Αλέξανδρος Σταύρου) Empty Απ: Τα Μυστικά της Εδέμ μπορούσαν να συνεχίσουν(Για τη δημοφιλή σειρά μιλά ο Αλέξανδρος Σταύρου)

Δημοσίευση από Nikou Σαβ Απρ 23, 2011 3:33 am

παρακαλώ Very Happy
Nikou
Nikou
Public Relations
Public Relations

Αιγόκερως Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2611
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 27
Ασχολίες : ποδόσφαιρο, μπιλιάρδο,χορός, πιάνο, κιθάρα, τραγούδι,ΕΔΕΜΟΦΑΝΑΚΙ
Χιούμορ : το παλεύουμε... :P ;)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης