Edem forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

+4
elenitsa_loukonoraki
filiw loukanorikh
Μikaella Petraki
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Παρ Δεκ 10, 2010 4:31 pm

Έμένα με λένε Nόρα!Είμαι 14 χρονών και μένω Αθήνα!Είμαι φανατική της Νόρας και του Λουκά αλλά και ειδικά του Μάνου μας!!!! Very Happy
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από Μikaella Petraki Σαβ Δεκ 11, 2010 5:29 am

Ειμαι η Μικαέλλα! Είμαι 15μιση χρονών και μένω Κύπρο,Λευκωσια!Κανω μπαλέτο από τα 3 μου.Μου αρέσει,το τανγκο,το τραγουδι και οι ξενες γλώσσες! Μου αρεσει να βγαινω με την παρέα μου! Τον κολλητό μου τον λένε Αλέξη και οι υπόλοιποι φίλοι μου Μαρία,Δανάη,Νικόλας και Λουκάς!
Λατρέυω την μουσική,τα ταξίδια και την αγαπημένη μου σοκολάτα!
Έχω μια αδερφή,την Ευη την οποία λατρέυω! Εχω ενα labrator που το υπεραγαπω! Και φυσικά ειμαι Λουκονορική φαν! Αγαπώ Αντιγόνη Δρακουλάκη,Παναγιώτη Μπουγιούρη,Μαριάννα Πολυχρονίδη! Και ειμαι αιώνια ερωτευμένη με τον ΘΕΟ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΕΤΡΑΚΗ! Very Happy
Μikaella Petraki
Μikaella Petraki
Τουρίστας
Τουρίστας

Παρθένος Χοίρος
Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 28
Ασχολίες : mpaleto,tango,tragoudi,ipos,nora - loukas kai shopping
Χιούμορ : black

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Σαβ Δεκ 11, 2010 5:31 am

mikaella έγραψε:Ειμαι η Μικαέλλα! Είμαι 15μιση χρονών και μένω Κύπρο,Λευκωσια!Κανω μπαλέτο από τα 3 μου.Μου αρέσει,το τανγκο,το τραγουδι και οι ξενες γλώσσες! Μου αρεσει να βγαινω με την παρέα μου! Τον κολλητό μου τον λένε Αλέξη και οι υπόλοιποι φίλοι μου Μαρία,Δανάη,Νικόλας και Λουκάς!
Λατρέυω την μουσική,τα ταξίδια και την αγαπημένη μου σοκολάτα!
Έχω μια αδερφή,την Ευη την οποία λατρέυω! Εχω ενα labrator που το υπεραγαπω! Και φυσικά ειμαι Λουκονορική φαν! Αγαπώ Αντιγόνη Δρακουλάκη,Παναγιώτη Μπουγιούρη,Μαριάννα Πολυχρονίδη! Και ειμαι αιώνια ερωτευμένη με τον ΘΕΟ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΕΤΡΑΚΗ! Very Happy
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΦΑΙΗ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? Very Happy
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από Μikaella Petraki Σαβ Δεκ 11, 2010 5:41 am

Καλά ειμαι! Να σκεφτομαι οτι αυριο το πρωι εχω 2 ωρες μπαλέτο,1 ωρα φωνητική και 2 ώρες φροντιστήριο! Μετά εχω να διαβάσω διαγωνίσμα Χημείας και Ιστορίας! Να διαβάσω τα μαθήματα του σχολείου! Να διαβάσω και για απροοπτο Αρχαίων! Να κάνω 3 project και να κάνω και 2 πακετάκια GCE αγγλικά στην Ιστορία(τι την ήθελα την Νομική!τρομαρα μου)
Δεν εχω αλλες αντοχές! Καταρρέω! Ευτυχως που εχω και το forum! Very Happy
Μikaella Petraki
Μikaella Petraki
Τουρίστας
Τουρίστας

Παρθένος Χοίρος
Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 28
Ασχολίες : mpaleto,tango,tragoudi,ipos,nora - loukas kai shopping
Χιούμορ : black

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Σαβ Δεκ 11, 2010 5:48 am

mikaella έγραψε:Καλά ειμαι! Να σκεφτομαι οτι αυριο το πρωι εχω 2 ωρες μπαλέτο,1 ωρα φωνητική και 2 ώρες φροντιστήριο! Μετά εχω να διαβάσω διαγωνίσμα Χημείας και Ιστορίας! Να διαβάσω τα μαθήματα του σχολείου! Να διαβάσω και για απροοπτο Αρχαίων! Να κάνω 3 project και να κάνω και 2 πακετάκια GCE αγγλικά στην Ιστορία(τι την ήθελα την Νομική!τρομαρα μου)
Δεν εχω αλλες αντοχές! Καταρρέω! Ευτυχως που εχω και το forum! Very Happy
Σε εμπιστευομαι θα τα καταφερεις εσυ!!!!!!!
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από Μikaella Petraki Σαβ Δεκ 11, 2010 5:50 am

Το έυχομαι! Γιατι αλλιώς την έβαψα φιλενάδα! lol!
Μikaella Petraki
Μikaella Petraki
Τουρίστας
Τουρίστας

Παρθένος Χοίρος
Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 28
Ασχολίες : mpaleto,tango,tragoudi,ipos,nora - loukas kai shopping
Χιούμορ : black

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Σαβ Δεκ 11, 2010 5:51 am

mikaella έγραψε:Το έυχομαι! Γιατι αλλιώς την έβαψα φιλενάδα! lol!
ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΕΙΣΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝ ΤΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!!!!
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από filiw loukanorikh Κυρ Ιαν 30, 2011 7:03 am

Λοιπον ...!!..με λενε Φιλιωω..!!..
ειμαι 12.5 13 βασικα ..τεσπα παωω 1η γυμνασιουυ..!!..
μενωω αρταα..!!..
εχωμια μεγαλυτερη αδερφηη..!!..
εχχωω πολλουσ κολλητουσσσ αλλα βασικα η κολλητη μμ ειναι η Χαρα και ο κολλητοσσ μμ ο Αντωνησσ..!!..
9ελωω να σπουδασωω δικηγοροσσ η αρχαιολογοσσ..!!..
η σοκολατα ειναι το αγαπημενο μμ γλυκο ...και ειδικα η ΙΟΝ με ολεσ τισσ σημασιεσσ τησσ λε3ησσ..!!..
μαρεσει απιστευτα να γραφω τραγουδια και να τραγουδαωω
οπωσσ ακ ινα παιζω κι9αρα..
3ερωω να μιλαωω αγγλικα,γερμανικα,ελληνικα φυσικα και λιγα σπαστα γαλλικαα..!!..
επισησ μου αρεσει το ροκ ακι το χιπ χοπ..

και Φυσικα ειμαι τρελη για Νορα και Λουκα ..γενικα για μυστικα αλλα αυτοι οι 2 ειναι απιστευτοι Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! 714531 Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! 375523

και φυσικα ειμαι μια μεγαλη πετρακιτσαα Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! 259921 Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! 496376 Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! 17147 Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! 373409
filiw loukanorikh
filiw loukanorikh
Μυστικοφανάκι
Μυστικοφανάκι

Ζυγός Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2011
Ηλικία : 25
Ασχολίες : Μυστικα!!και τα μυαλα στα καγγελαα...
Χιούμορ : πολυ..αλλα οχι σαν του λουκακου μμ <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Κυρ Ιαν 30, 2011 3:50 pm

filiw loukanorikh έγραψε:Λοιπον ...!!..με λενε Φιλιωω..!!..
ειμαι 12.5 13 βασικα ..τεσπα παωω 1η γυμνασιουυ..!!..
μενωω αρταα..!!..
εχωμια μεγαλυτερη αδερφηη..!!..
εχχωω πολλουσ κολλητουσσσ αλλα βασικα η κολλητη μμ ειναι η Χαρα και ο κολλητοσσ μμ ο Αντωνησσ..!!..
9ελωω να σπουδασωω δικηγοροσσ η αρχαιολογοσσ..!!..
η σοκολατα ειναι το αγαπημενο μμ γλυκο ...και ειδικα η ΙΟΝ με ολεσ τισσ σημασιεσσ τησσ λε3ησσ..!!..
μαρεσει απιστευτα να γραφω τραγουδια και να τραγουδαωω
οπωσσ ακ ινα παιζω κι9αρα..
3ερωω να μιλαωω αγγλικα,γερμανικα,ελληνικα φυσικα και λιγα σπαστα γαλλικαα..!!..
επισησ μου αρεσει το ροκ ακι το χιπ χοπ..

και Φυσικα ειμαι τρελη για Νορα και Λουκα ..γενικα για μυστικα αλλα αυτοι οι 2 ειναι απιστευτοι Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! 714531 Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! 375523

και φυσικα ειμαι μια μεγαλη πετρακιτσαα Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! 259921 Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! 496376 Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! 17147 Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! 373409

Γεια σου Φιλιώ μου!Ελπίζω να περνάς καλά στο φόρουμ μας!
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Κυρ Ιαν 30, 2011 5:41 pm

με λενε ελενη,ειμαι 13 χρονων,παω πρωτη γυμανσιου και ειμαι απο καρδιτσα!!!λατρευω of course την νορα και τον λουκα και ακομα περισσοτερο τον παναγιωτη πετρακη!!!λατρευω να τραγουδαω!!!θα ηθελα πολυ να γινω τραγουδιστρια ή ηθοποιος γιατι μου αρεσουν και τα δυο και μου λενε και οι φιλοι μου οτι ειμαι πολυ καλη!!εμενα την κολλητη μου την λενε χριστινα και η παρεα μου αποτελειται απο:εμενα,την χριστινα,την κωνσταντινα,την αθανασια,την γεωργια,τον σουλη(ανσταση! Razz )τον ακη,τον τολη (αποστολη),τον βαγγελη,τον νικο και τον γιωργο!!δεν ειμαστε και λιγοι!!!ειμαστε μαζι απο την πρωτη δημοτικου μεχρι τωρα και ειμαστε αχωριστοι!!!(που να σας δειξω φωτο να σκασετε στα γελια!!αυτα για εμενα!!

φιλια!!
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Μυστικοφανάκι
Μυστικοφανάκι

Λέων Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 140
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2011
Ηλικία : 25
Ασχολίες : λατρευω να τραγουδαω!!!
Χιούμορ : το κατεχουμε και αυτο!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Κυρ Ιαν 30, 2011 5:46 pm

elenitsa_loukonoraki έγραψε:με λενε ελενη,ειμαι 13 χρονων,παω πρωτη γυμανσιου και ειμαι απο καρδιτσα!!!λατρευω of course την νορα και τον λουκα και ακομα περισσοτερο τον παναγιωτη πετρακη!!!λατρευω να τραγουδαω!!!θα ηθελα πολυ να γινω τραγουδιστρια ή ηθοποιος γιατι μου αρεσουν και τα δυο και μου λενε και οι φιλοι μου οτι ειμαι πολυ καλη!!εμενα την κολλητη μου την λενε χριστινα και η παρεα μου αποτελειται απο:εμενα,την χριστινα,την κωνσταντινα,την αθανασια,την γεωργια,τον σουλη(ανσταση! Razz )τον ακη,τον τολη (αποστολη),τον βαγγελη,τον νικο και τον γιωργο!!δεν ειμαστε και λιγοι!!!ειμαστε μαζι απο την πρωτη δημοτικου μεχρι τωρα και ειμαστε αχωριστοι!!!(που να σας δειξω φωτο να σκασετε στα γελια!!αυτα για εμενα!!

φιλια!!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Ελενίτσα μου!Ελπίζω να περνάς καλά! 694522
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Κυρ Ιαν 30, 2011 5:51 pm

noraloukas_feggaropetra! έγραψε:
elenitsa_loukonoraki έγραψε:με λενε ελενη,ειμαι 13 χρονων,παω πρωτη γυμανσιου και ειμαι απο καρδιτσα!!!λατρευω of course την νορα και τον λουκα και ακομα περισσοτερο τον παναγιωτη πετρακη!!!λατρευω να τραγουδαω!!!θα ηθελα πολυ να γινω τραγουδιστρια ή ηθοποιος γιατι μου αρεσουν και τα δυο και μου λενε και οι φιλοι μου οτι ειμαι πολυ καλη!!εμενα την κολλητη μου την λενε χριστινα και η παρεα μου αποτελειται απο:εμενα,την χριστινα,την κωνσταντινα,την αθανασια,την γεωργια,τον σουλη(ανσταση! Razz )τον ακη,τον τολη (αποστολη),τον βαγγελη,τον νικο και τον γιωργο!!δεν ειμαστε και λιγοι!!!ειμαστε μαζι απο την πρωτη δημοτικου μεχρι τωρα και ειμαστε αχωριστοι!!!(που να σας δειξω φωτο να σκασετε στα γελια!!αυτα για εμενα!!

φιλια!!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Ελενίτσα μου!Ελπίζω να περνάς καλά! 694522

αυτο ειναι το μονο σιγουρο αγαπη μου!!
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Μυστικοφανάκι
Μυστικοφανάκι

Λέων Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 140
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2011
Ηλικία : 25
Ασχολίες : λατρευω να τραγουδαω!!!
Χιούμορ : το κατεχουμε και αυτο!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από EtheLaKi AgaPaei MaRaKi Κυρ Ιαν 30, 2011 6:00 pm

elenitsa_loukonoraki έγραψε:
noraloukas_feggaropetra! έγραψε:
elenitsa_loukonoraki έγραψε:με λενε ελενη,ειμαι 13 χρονων,παω πρωτη γυμανσιου και ειμαι απο καρδιτσα!!!λατρευω of course την νορα και τον λουκα και ακομα περισσοτερο τον παναγιωτη πετρακη!!!λατρευω να τραγουδαω!!!θα ηθελα πολυ να γινω τραγουδιστρια ή ηθοποιος γιατι μου αρεσουν και τα δυο και μου λενε και οι φιλοι μου οτι ειμαι πολυ καλη!!εμενα την κολλητη μου την λενε χριστινα και η παρεα μου αποτελειται απο:εμενα,την χριστινα,την κωνσταντινα,την αθανασια,την γεωργια,τον σουλη(ανσταση! Razz )τον ακη,τον τολη (αποστολη),τον βαγγελη,τον νικο και τον γιωργο!!δεν ειμαστε και λιγοι!!!ειμαστε μαζι απο την πρωτη δημοτικου μεχρι τωρα και ειμαστε αχωριστοι!!!(που να σας δειξω φωτο να σκασετε στα γελια!!αυτα για εμενα!!

φιλια!!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Ελενίτσα μου!Ελπίζω να περνάς καλά! 694522

αυτο ειναι το μονο σιγουρο αγαπη μου!!

Χι χι χαίρομαι ψυχή μου!Θέλω συνέχεια στο σεναριάκι σου σε παρακαλώ!
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
EtheLaKi AgaPaei MaRaKi
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!
Aπόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια!

Ζυγός Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 2449
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010
Ηλικία : 27
Ασχολίες : Βολτίτσες με τα φιλαράκια μου.! <3
Χιούμορ : Λένε ότι έχω αλλά εσείς θα μου πείτε..!

https://edemofunaki.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Δευ Φεβ 07, 2011 2:59 am

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ!!
ειμαι 13 χρονων κα ιπαω πρωτη γυμνασιου!!
κολλητη μου ειναι η δημητρα αλλα ευελπιστω πως θα γινουμε και εμεις εδω κολλητουλες!!
οταν μεγαλωσω θελω να γινω δικηγορος!!!μου αρεσει γιατι μου λενε πως εχω λεγιν και μπορω να υπερασπιστω καποιον!!
αυτα δνε εχω τπτ αλλο!!ειμαι η αννα και ειμα ιπολυ καλα!!και περναω τελεια στο φορουμακι μας!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ
Καμμένος με τα Μυστικα!
Καμμένος με τα Μυστικα!

Ιχθύς Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 2688
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Ασχολίες : χορος
Χιούμορ : δεν ειμαι σιγουρη πως εχω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από White Lady Of Rohan Τρι Φεβ 08, 2011 4:05 am

Γεια παιδια!!!
Ειμαι καινουρια!!
Με λενε Μαρια,ειμαι 15 ετων και μη με δειρετε αλλα δεν εχω δει ποτε μου μυστικα τις εδεμ Embarassed Embarassed
Αλλα η φατσα του Λουκα ειναι ποοοοοολυ γλυκια!!!<3<3<3<3
White Lady Of Rohan
White Lady Of Rohan
Τουρίστας
Τουρίστας

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2011
Ασχολίες : baking meat-pies
Χιούμορ : black

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από Renaki_Drakoulitsa! Τρι Φεβ 08, 2011 6:56 am

Καλε εγω πως και δεν περασα απο εδω...?
Λοιπον εγω ειμαι η Ειρηνη ετων 18 εχω τελειωσει το Λυκειο και θελω να γινω Μια Γλυκια Βρεφονηπειαγωγος...! Ειμαι κι εγω Ενα λιγο εως πολυ θα μπορουσα να το χαρακτηρισω Λουκανορακι....! Και επισης ειμαι ο Μοναδικος Σπιρτουλης στο facebook... Μετα το Νορακι ειμαι Εγω...! Ααααααα και τωρα εδω και 3.5 μηνες Εχω γινει Νταιζουλοfunaki....! Συγχωρεστε με αλλα η Μαριαννα ειναι γλυκιτατη... και αν την γνωρισετε πιστεψτε με θα ην Λατρεψετε κι εσεις οπως κι εγω...! Στην Αρχη τρομαξα...Ελα εγω...? Ε Οχι..! Κι ομως παιδια εχει 3.5 μηνες που την βλεπω ακομη και στο εργο σαν Μαριαννα...! Ουφ..Καλε Εδεμοστοπ...! Σας Ζαλισα η πολυλογου...! Ενα τελευταιο και κλεινω εδω το θεμα της Συζητησης ειμαι κι εγω τωρα ποια μια funaτικοτατη Λουκιτσα...Γιατι Μπηκα στην Αγκαλια του...! Οχι δεν τον λεω για να σας λιωσω...αλλα για να σας πεισω...!
Αυτα λοιπον...Ειμαι Και Δρακουλιτσα....! kardiamou kardiamou

Φιλια Πολλα... Και ελπιζω να περασουμε Καλα...! :kouklos!: kardies
Renaki_Drakoulitsa!
Renaki_Drakoulitsa!
Μυστικοφανάκι
Μυστικοφανάκι

Αιγόκερως Μαϊμου
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 31
Ασχολίες : Μυστικά της Εδέμ!
Χιούμορ : Έχω...? Δεν ξέρω...! :P

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!! Empty Απ: Περαστε απο εδω για να μιλησουμε και να γνωριστουμε!!!

Δημοσίευση από ninaki<3 Σαβ Απρ 02, 2011 1:46 am

Ειμαι η Μαρινα(για τους φιλους Νινα),ειμαι 14,5 χρονων,πηγαινω στην τριτη γυμνασιου.΄Λατρευω Παναγιωτη Πετρακη-Αντιγονη Δρακουλακη!!!!!!Οι κολλητες μου ειναι η Ναταλια και η Μαρινα Στ.(ναιιι,κι ομως,τη μια κολλητη μου τη λενε και αυτη Μαρινα και για να μην μπερδευομαστε μου βγαλανε το Νινα,αν και παλι μπερδευομαστε γιατι γυριζω και στα δυο Razz )
Τις ελευθερες ωρες μου ασχολουμε με το διαβασμα βιβλιων,τη ζωγραφικη(στην οποια δεν τα πολυκαταφερνω)και τη μουσικη...Οταν μεγαλωσω θελω να γινω εκπαιδευτικος ή νευτοχειρουργος ήηηηηη κατι αλλο,δεν εχω σκεφτει τι...Το μεγαλυτερο μου ονειρο ειναι να φυγω απο τα Μεγαρα οπου και μενω και να παω να μεινω στη Θεσσαλονικη την οποια λατρευω ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!!!!!!
ninaki<3
ninaki<3
Τουρίστας
Τουρίστας

Τοξότης Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011
Ηλικία : 27
Ασχολίες : mystika ths edem kathe apogeuma stis 7
Χιούμορ : pisteuw pws exw

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης